رئیس اداره اوقاف و امورخیریه پلدختر خبر داد: خسارت ۳ میلیارد ریالی به جاده دسترسی امامزاده احمد پلدختر

تاریخ انتشار : 27 بهمن 1397, 23:49
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ کاظم پیرک رئیس اداره اوقاف و امورخیریه پلدختر با اعلام این خبر اظهار داشت: بیش از ۹۰۰ متر مربع از آسفالت و زیرساخت جاده دسترسی به بقعه امامزاده احمد در پاعلم شهرستان پلدختر بر اثر سیلاب های اخیر دچار خسارت زیادی شده است.

وی، افزود: این جاده به طول ۱۰ کیلومتر با تلاش اداره‌ کل اوقاف وامور خیریه لرستان و خیرین استان از جمله مرحوم حاج علیرضا دریکوندی از سال ۸۷ عملیات آسفالت آن آغاز و در سال ۹۰ به بهره برداری رسید.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه پلدختر، گفت: متاسفانه چندین نقطه مختلف از این جاده آسفالته در سیلاب اخیر در این شهرستان تخریب و در نقاط مختلف ریزش‌های سنگین کوه موجب مسدود شدن جاده شده است.
 
پیرک، افزود: به دلیل عدم تخصیص اعتبارات لازم برای ترمیم، بازسازی و تعمیرات جاده دسترسی به امامزاده احمد در پاعلم پلدختر که بر اثر سیل تخریب شده هیچ گونه عملیاتی در آن انجام نشده است.

وی، تصریح کرد: اداره اوقاف و امور خیریه پلدختر با همکاری اداره راهداری و بیل مکانیکی اجاره ای اقدام به پاکسازی نقاط انسداد و ریزش برداری موقت در این جاده کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه پلدختر، افزود: هم اکنون جاده دسترسی به امامزاده احمد در پاعلم برای زائران بازگشایی شده و امکان دسترسی به این امامزاده وجود دارد.

پیرک، گفت: همچنین جاده شنی بقعه متبرکه امامزاده سید «سهل الدین» بر اثر سیلاب به طول یک کیلومتر در چندین نقطه مختلف زیر ساخت جاده ای آن دچار خسارت و آسیب شدید شد که توسط هیئت امنا و اداره اوقاف این شهرستان بازگشایی موقت شده است اما نیاز به تعمیرات اساسی دارد/ مهرلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=639

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود