امروز: سه شنبه، 1 فروردین 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اقتصادی » معاون راه وشهرسازی لرستان خبر داد: برای تکمیل چهارخطه خرم‌آباد، پلدختر 250 میلیارد نیاز است/ پروژه چهارخطه خرم‌آباد، پلدختر جزو پروژه‌های مهم و اولویت‌دار راه و شهرسازی استان است

معاون راه وشهرسازی لرستان خبر داد:

معاون راه وشهرسازی لرستان خبر داد: برای تکمیل چهارخطه خرم‌آباد، پلدختر 250 میلیارد نیاز است/ پروژه چهارخطه خرم‌آباد، پلدختر جزو پروژه‌های مهم و اولویت‌دار راه و شهرسازی استان است

کد خبر: 637
  • 2
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سعید نظری معاون راه وشهرسازی لرستان با اعلام این خبر اظهار کرد: پروژه چهارخطه خرم‌آباد به طول 108 کیلومتر و جز چهارخطه‌های منتهی به مرکز استان است.

وی با بیان اینکه از این 108 کیلومتر تاکنون 46 کیلومتر با صرف اعتباری بالغ بر 90 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است، بیان کرد: 25 کیلومتر باقی‌مانده  آن در چند نقطه از مسیر با 115 میلیارد تومان قرارداد در حال انجام بوده و 37 کیلومتر باقی‌مانده در حال مطالعه است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان گفت: اعتبار این پروژه از محل چهارخطه‌های منتهی به مرکز استان که پروژه ملی است تأمین می‌شود.

نظری عنوان کرد: مشکلاتی که باعث کندی پروژه شده باتوجه به توپوگرافی خاص منطقه احداث چهارخطه بسیار هزینه‌بر بوده و محدود بودن منابع اعتباری سبب کندی پروژه شده است.

وی افزود: به رغم تلاش مسئولین راه و شهرسازی، استاندار و نماینده مردم پلدختر در بحث اخذ اعتبارات اما متأسفانه به دلیل هزینه‌بر بودن پروژه و محدودیت اعتباری این پروژه سرعت لازم را ندارد.

معاون راه و شهرسازی لرستان تصریح کرد: پروژه چهارخطه خرم‌آباد-پلدختر جزو پروژه‌های مهم و اولویت‌دار راه و شهرسازی استان است که مسئولین پیگیر گرفتن اعتبار برای تکمیل آن هستند.

نظری یادآور شد: برای تکمیل این پروژه اعتباری بالغ بر 250 میلیارد تومان موردنیاز است/ ایسنا

دسته بندی: اخبار / اخبار اقتصادی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید