معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور مطرح کرد: لرستان می‌تواند مقصد گردشگران کشورهای حوزه خلیج فارس شود/ جاذبه‌های گردشگری طبیعی لرستان بی ‎بدیل و بی‎نظیر است.

تاریخ انتشار : 26 بهمن 1397, 10:49
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، دکتر جمال‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در حاشیه بازدید از غرفه لرستان در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران لرستان را از نظر دارا بودن جاذبه‌های گردشگری طبیعی بی‌بدیل و بی‌نظیر دانست.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به جاذبه‌های متعدد گردشگری در لرستان اظهار کرد: برای جذب گردشگر اولین کار معرفی این جاذبه‌ها به هم‌میهنان و در مرحله بعد به گردشگران خارجی است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه لرستان با دارا بودن آبشارها و چشمه‌های متعدد و موقعیت قرارگیری می‌تواند به عنوان یکی از مقاصد گردشگران کشورهای حوزه خلیج فارس مطرح شود.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور استقبال استان‌ها از برگزاری این نمایشگاه را خیلی خوب دانست و اضافه کرد: امسال خوشبختانه هم شهرداری‌ها در بحث گردشگری شهری و هم دهیاری‌ها در بحث بوم‌گردی حضور پر رنگ داشته‌اند که از این نظر نسبت به نمایشگاه سال گذشته متفاوت بوده است.

جمال‌نژاد با اشاره به شور و نشاط حاکم بر نمایشگاه، افزود: در نمایشگاه امسال علاوه بر این‌که به میراث تاریخی شهرها توجه شده میراث معنوی استان‌ها مانند آداب و رسوم، غذاهای محلی، لهجه‌ها، البسه محلی و موسیقی به خوبی معرفی شده است/ایسنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=633

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود