فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان مطرح کرد: رأی دادن طایفه‌ای در لرستان یک ضعف است/ جمهوریت نظام یعنی حاکمیت مردم

تاریخ انتشار : 18 بهمن 1397, 23:54
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در مراسم سالروز والفجر هشت در جمع کارکنان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) اظهار داشت: مردم خواستار حکومت اسلامی شدند. شعار نه شرقی و نه غربی در پاسخ به زورگویی‌های دول شرق و غرب بود و اینکه باید وابستگی به شرق و غرب نداشته باشیم و بعد از چهل سال از پیروزی انقلاب و پشت سر گذاشتن جنگ، فتنه‌های سیاسی، فرهنگی باید ببینیم آیا به اهداف انقلاب رسیدیم یا نرسیدیم آیا اشتباه کردیم یا منحرف شدیم و اگر رسیدیم چرا وضعیت این شکلی است؟ چرا پارتی‌بازی، رشوه‌خواری، قوم‌گرایی وجود دارد؟ یک نفر مدیرکل می‌شود ۱۰ تا ۴۰ نفر از اقوام خود را سرکار می‌برد.

وی افزود: شکل حکومت را مردم ایران با حضور ۹۸ درصدی خود مشخص کرده و جمهوری اسلامی را برگزیدند و قانون اساسی کشور ایران صدرصد دینی، اسلامی و قانونی است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ادامه داد: برای آرمان‌های انقلاب دنبال دفاع از مظلومین جهان در فلسطین، عراق هستیم و سر عهد و پیمان خود خواهیم ماند پیش‌شرط ترامپ دست کشیدن ایران از جنگ و قدرت منطقه‌ای است ولی این اتفاق نخواهد افتاد.

سردار کشکولی بیان داشت: بعد از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی هم شکل حکومت وهم جوهره دینی آن را حفظ کرده. مقام معظم رهبری می‌فرمایند اگر مردمی حکومتی را نخواهند این حکومت پایه‌های مشروعیت خود را از دست داده است و خیمه نظام اسلامی برپا نمی‌شود اگر در حال حاضر گرانی، تورم دزدی و خلاف و ناهنجاری وجود دارد آیا این‌ها به دین، نظام و انقلاب ربط دارد به پاسداران، زنان با حجاب ارتباط دارد؟ نه ربطی ندارد.

وی ادامه داد: الآن گوشت قرمز از 20 هزار تومان به 80 هزار تومان رسیده است و در حال بالا رفتن است چه کسی باید پاسخگو است مردم خودشان باید پاسخگو باشند چون شکل حکومت، تعیین رهبر، رئیس‌جمهور، نمایندگان مجلس را مردم تعیین می‌کنند و کارکرد رهبر این است که کشور را از دست بیگانگان خارج کرده و به دست مردم داده است و راه را به آن‌ها نشان داده تا استفاده کنند اگر اشتباهی صورت بگیرد مردم باید جواب بدهند چون رهبر به‌عنوان دیده‌بان راه را به ما نشان داده است.

کشکولی با بیان این که رأی دادن طایفه‌ای در لرستان یک ضعف است که وجود دارد، افزود: هر کسی به هم طایفه‌ای خود رأی می‌دهد باید از رأی خود خوب استفاده کنیم و به کسی رأی دهیم که متدین باشد و دغدغه دین داده باشد‌.

وی ادامه داد: باید به نمایندگانی که امین و پاکدست باشند رأی بدهیم برخی‌ها دزد، پارتی باز هستند و در امانت خیانت می‌کند هر مدیری باید به‌تناسب مسئولیتی که می‌پذیرد باید امانت‌دار باشد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان تأکید کرد: مردم اصل هستند و مسئولان نوکران مردم هستند. مطالبه گری باید وجود داشته باشد باید تبلیغ کنیم که مسئولان کار انجام دهند این‌طور نیست که همه مسئولان پاک دست نیستند غاطبه مسئولان پاک دست و مردمی و سالم هستند شاید کمتر از یک درصد مشکل داشته باشند ولی همین مقدار هم زیاداست باید نقاط قوت را هم دید/ تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=619

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود