امروز: چهارشنبه، 5 مهر 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اقتصادی » نماینده ولی‌فقیه در لرستان مطرح کرد: امنیت ملی و اقتدار بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران مهم‌ترین دستاورد انقلاب است

نماینده ولی‌فقیه در لرستان؛

نماینده ولی‌فقیه در لرستان مطرح کرد: امنیت ملی و اقتدار بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران مهم‌ترین دستاورد انقلاب است

کد خبر: 616
  • 2
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی در دیدار با کارکنان و فرماندهان ارتش، با بیان اینکه در ایام دهه‌فجر یکی از روزها به بیان ایثار و فداکاری ارتش اختصاص پیدا کرده‌ است، اظهار داشت: 19 بهمن رژه باشکوه از سوی همافران در برابر امام خمینی(ره) بود.

وی افزود: 19 بهمن را می‌توان روز پیروزی مردم ایران و ناامیدی دشمنان نامگذاری کنیم چراکه دشمنان رژه نیروی هوایی را باور نداشتند، اما ارتش و مردم باور داشتند، در انقلاب اسلامی ایران حوادثی اتفاق افتاد که دشمن هیچ‌گاه باور نمی‌کرد، ولی مردم ایران به آن‌ها ایمان داشت

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: دشمنان می‌گفتند انقلاب اسلامی به پیروزی نمی‌رسد اما مردم باور داشتند که انقلاب به پیروزی می‌رسد و پیروز شدند، هم‌چنین در دفاع مقدس دشمن تصور نمی‌کرد ایران در جنگ پیروز شود چراکه چند استان ایران اشغال شده‌بود، تمام دنیا ارتش عراق را پشتیبانی می‌کرد در حالی که ایران هیچ امکاناتی نداشت.

وی بیان کرد: دشمن باور نمی‌کرد ایران به‌زودی خرابی‌های جنگ را بسازد اما مردم ایران خرابی‌های جنگ را آباد و زندگی را شروع کردند، دشمن این را نیز باور نمی‌کرد. حالا انقلاب اسلامی چهلمین سال خودش را جشن می‌گیرد، ملت ایران به نظام و انقلاب اسلامی باور و ایمان داشتند.

میرعمادی با بیان اینکه دشمن باور نداشت ارتش و نیروهای مسلح جنگنده بسازند، گفت: ارتش و نیروهای مسلح باور داشتند و تانک، جنگنده و موشک ساختند، دشمن باور نمی‌کرد ایران نظامیان آمریکایی را اسیر کند اما مردم ایران باور داشتند و گریه نظامیان آمریکا را تماشا کردند. امروز دشمن باور ندارد ایران به مشکلات اقتصادی غلبه کند و بر همین اساس فشارهای زیادی به مردم وارد می‌کند اما مردم ایران باور دارند و بر مشکلات اقتصادی غلبه می‌کنند.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی امنیت است، افزود: امنیت ملی و اقتدار بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران مهم‌ترین دستاورد انقلاب است که کمتر بیان‌شده در حالی که اساس و ریشه تمام دستاوردها امنیت ملی ایران است

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: اگر امنیت نبود پیشرفت در حوزه‌های نظامی، بهداشت و غیره نبود و این دستاورد محصول تلاش ارتش و نیروهای مسلح است. محور تمام توطئه دشمنان، جنگ تحمیلی، کودتاها و هم‌چنین فتنه‌های سال‌های اخیر ایجاد ناامنی در داخل کشور بوده‌است، اما نیروهای مسلح همواره حافظ امنیت بوده و اجازه ندادند که امنیت ایران به‌خطر بیفتد.

وی گفت: مثلث شوم رژیم صهیونستی، آل سعود و آمریکا با طرح و برنامه از طرف آمریکا و پول و دلار آل‌سعود دست‌به‌دست هم داده و از طرف رژیم صهیونیستی سعی دارند ناامنی را در ایران ایجاد کنند، ولی تاکنون نتوانستند حتی یک وجب از خاک ایران را تجزیه کنند. اقتدار بین‌المللی ایران این است که آمریکا و اروپا می‌گویند باید بر سر پیشرفت موشکی ایران مذاکره کنیم.

میرعمادی افزود: اقتدار ما در ایمان  و امنیت نیز به‌خاطر ایمان است، کودتای نوژه باوجود اینکه بسیار دقیق و نظامی بود اما ایمان یک افسر که گفت من خیانت نمی‌کنم آن‌را در نطفه خفه کرد، فرهنگ ایثار، جهاد و مقاومت ارزش‌های دینی هستند که امنیت را به‌وجود می‌آورند. پیشرفت‌های علمی، فناوری، هسته‌ای و نظامی ایران سبب امنیت، قدرت کشور و هم‌چنین عامل بازدارنده شده‌است.

وی بیان کرد: یکی از عناصر امنیت وحدت، اتحاد و یکپارچگی مردم ایران است، چرا که قدرت الهی در سایه وحدت و انسجام است، در همین راستا 22بهمن نمایش اتحاد و همبستگی ملت ایران و هم‎چنین روز امنیت ملی و اقتدار بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران است. امروز نیروهای مسلح ایران به پشتوانه مردم قدرت دارند و شعار ارتش در کنار ملت، ملت در کنار ارتش هنوز تکرار می‌شود/ تسنیم

دسته بندی: اخبار / اخبار اقتصادی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید