امروز: شنبه، 29 اردیبهشت 1403
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان مطرح کرد: طرح‌های زیرساختی و توانمندسازی محرومین توسط سپاه لرستان اجرایی می‌شود/ مردم یقه مدیران ناکارآمد را بگیرند!

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان؛

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان مطرح کرد: طرح‌های زیرساختی و توانمندسازی محرومین توسط سپاه لرستان اجرایی می‌شود/ مردم یقه مدیران ناکارآمد را بگیرند!

کد خبر: 605
  • 2
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سهم استان ما از 40 هزار پروژه محرومیت‌زدای زودبازده، هزار و  143 پروژه بوده و قرار است در مواردی مثل احداث ابنیه، راه، برق، انتقال و توزیع آب، قنات، آبیاری و زهکشی، آبخیزداری و منابع‌طبیعی و ابنیه ورزشی کار شود.

وی افزود: با سازماندهی‌هایی که از امروز انجام می‌شود با استفاده از ظرفیت بسیج سازندگی و قرارگاه سازندگی بخش زیادی از این طرح‌ها را در مناطق محروم انجام خواهیم داد؛ علاوه بر این طرح‌های زیرساختی، برنامه‌های مربوط به توانمندسازی و کمک به محرومین هم توسط بسیج جوامع پزشکی، مهندسی، صنعتی و کشاورزی در دستور کار قرار دارد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: با وجود دشمنی دشمنان انقلاب، در طول این چهل سال به اندازه 400 سال کار زیرساختی، زیربنایی، علمی و فرهنگی در ایران انجام شد اما آن‌ها با جوسازی و عملیات روانی می‌خواهند وانمود کنند که جمهوری اسلامی نتوانسته گره از کار مردم باز کند.

سردار کشکولی بیان کرد: رژیم قبل آن قدر ظالم و بی‌توجه به مردم بود که چهل سال است ما شب و روز تلاش می‌کنیم اما هنوز نتوانستیم که محرومیت‌ها را برطرف کنیم؛ تمام دولت‌هایی که بعد از انقلاب روی کار آمدند همه با هدف خدمت به مردم کار کردند و پیشرفت‌های محیرالعقولی هم داشتند به‌طوری‌که امروز، کشور ایران  به‌عنوان یک قدرت جهانی در دنیا محسوب می‌شود.

وی در ادامه افزود: اینکه خیلی از روستاهای ما هنوز مشکل پل، جاده، بهداشت و مدرسه دارند، عمق فاجعه را نشان می‌دهد که در رژیم سفاک، وابسته و موروثی شاه، فقط به خودشان می‌رسیدند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تصریح کرد: من در سال 57 معلم بودم و 1800 تومان حقوق دریافت می‌کردم که در همان زمان، یکی از پسران شاه که 17 یا 18 سال سن داشت 600 هزار تومان حقوق دریافت می‌کرد که 300 برابر دریافتی ما بود، حالا حساب کنید که سایر فرزندان و همسرش چقدر می‌گرفتند؟

کشکولی اظهار داشت: این فرزند شاه، مسیر خانه تا مدرسه را با بالگرد طی می‌کرد در حالی که آن زمان دانشگاه و مدرسه نداشتیم و بیش‌تر مردم ما بی‌سواد بودند، هم‌چنین میزان امید به آینده در زمان شاه 55 سال بود که پس از انقلاب با 21 سال افزایش، میانگین عمر به 76 سال رسید.

وی تصریح کرد: خوش‌بختانه با تلاش امام و ملت ایران حکومت وابسته، موروثی، سفاک و بی‌عرضه پهلوی سرنگون شد و برای اولین بار در ساختار سیاسی مملکت ما جمهوریت ایجاد شد تا مردم خودشان برای سرنوشت‌شان تصمیم بگیرند، رأی بدهند، مسئولان را انتخاب کنند و قانون اساسی بنویسند در حالی که تا پیش از این ما همه نوکر غرب بودیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: نابسامانی‌هایی مانند تورم و بیکاری که امروز  در کشور ایجادشده حاصل بی‌عرضگی، بی خیالی و ناکارآمدی برخی از مسئولان است و در این میان تحریم به مراتب نقش کمتری دارد.

وی بیان کرد: 10 سال گذشته همه دنیا برای تحریم کشور ایران متحد بودند اما الان فقط چند کشور ما را تحریم کردند، بنابر این نباید تحریم را تنها عامل مشکلات کشور بدانیم و اشتباهات مسئولین را نادیده بگیریم.

کشکولی گفت: مردم باید مطالبه‌گر باشند و از مسئول بی‌عرضه‌ای که با جناح‌بازی، پارتی‌بازی و لابی‌گری روی کار آمده و انگیزه‌ای ندارد پاسخ بخواهند تا بی‌عرضگی این مسئولان به‌پای انقلاب حساب نشود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله که این بحران‌ها هم می‌گذرد و با چشم خودمان سقوط تمدن ضد بشری آمریکا را ببینیم و زمینه ظهور امام زمان(عج) با دستگیری از مستضعفین و محرومین فراهم شود/تسنیم

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید