سرمربی تیم فوتسال بانوان پلدختر نماینده لرستان در مسابقات زیرگروه بانوان کشور مطرح کرد: برای حضور در مسابقات فوتسال کشور حامی نداریم/ کسی در پلدختر به مشکلات ورزش بانوان توجهی نمی کند

تاریخ انتشار : 11 بهمن 1397, 08:16
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سرمربی تیم فوتسال بانوان پلدختر با اعلام این خبر اظهار داشت: برای حضور در مسابقات فوتسال کشور حامی نداریم.

خانم محمودی با اشاره به مشکلات بانوان فوتسالیست پلدختری بیان داشت: کسی در پلدختر به مشکلات ورزش بانوان توجهی نمی کند.

وی با بیان اینکه رئیس اداره ورزش پلدختر تنها فردی است که از ما حمایت کرده است، افزود: بر ای حضور در مسابقات کشوری حتی البسه و توپ و تجهیزات تمرینی نداریم 

محمودی گفت: برای سانس های مناسب تمرین نیز با مشکل مواجه هستیم.

سرمربی تیم بانوان پلدختر با بیان اینکه در بازیهای استانی حمایت های خوبی از ما در خارج از شهرستان شد، تصریح کرد: وقتی در سطح وزارت ورزش می گویند ورزش بانوان یکی از اولویت های اصلی ماست باید در شهرستانی کوچک چون پلدختر این سیاست عملیاتی شده و مسئولین از ورزش بانوان حمایت کنند .

وی در ادامه عنوان کرد: در مسابقات استانی شورای شهر پلدختر 500 هزار تومان به تیم فوتسال بانوان پلدختر کمک کرد که آن را صرف هزینه سه توپ کردیم، از آنها بی نهایت سپاسگزاریم و چون سایر تیم های ورزشی هم از شورای شهر انتظار کمک مالی داشتند بیش از این نمی توانستند به ما کمک کنند.

سرمربی بانوان پلدختر تصریح کرد: هیات فوتبال پلدختر نیز محلی برای حمایت از تیم بانوان ندارد و آنها نیز خود نیازمند کمک مالی هستند. 

محمودی تاکید کرد: برای ورودی مرحله زیرگروه قهرمانی کشور باید 3 میلیون تومان واریز کنیم که این رقم تنها بخشی از هزینه های ما برای شرکت در مسابقات است و برای تامین البسه و ایاب و ذهاب و اسکان نیز باید هزینه های سنگین دیگری را تقبل کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: آنهایی که علاقه مند به ورزش هستند به یاری تیم بانوان پلدختر به عنوان نماینده استان لرستان در رقابت های فوتسال زیرگروه بانوان کشور بشتابند زیرا 7سال است که تلاش خود را مصروف توسعه فوتسال بانوان کرده ایم و در این مسیر با دست خالی توانسته ایم موفقیت هایی را در سطح استان کسب کنیم.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=592

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود