فرمانده سپاه لرستان: برخی افراد بدون تجربه و تنها به صرف اینکه هوادار فلان شخص و نوکر فلان شخصیت بوده اند مسئول میشوند!

تاریخ انتشار : 11 بهمن 1397, 18:42
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سردار مرتضی کشکولی روز چهارشنبه در همایش اُنس و مودت پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت که در تالار تاف پلدختر برگزار شد اظهار داشت: مردم طی 2 هزار و ۵۰۰ سال از دوران شاهنشاهی تماشاچی، نوکر شاهان، کدخداها، ارباب‌ها و هیچ‌کاره بودند و انقلاب اسلامی برای نخستین بار همه‌ چیز را به مردم داد و مردم حاکم هستند.

سردار کشکولی گفت: امام راحل مردم را صاحب حکومت دانستند و در یک‌ بحث مشارکت سیاسی یک جمله طلایی فرمودند و گفتند: میزان رأی ملت است، یعنی قانون اساسی، رهبر، رئیس‌ جمهور و شورای نگهبان همه به انتخاب مردم است و مردم ولی نعمت ما هستند و بزرگترین دستاورد انقلاب(قدرت و حکومت) را تقدیم مردم کردند

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نقش مردم اشاره کرده و عنوان داشت: به فرموده مقام معظم رهبری، بدون آرا و حضور مردم، نظام اسلامی سرپا نمی‌شود و نمی‌ماند، یعنی اصل آرا، حضور و تعلق خاص مردم است که انقلاب می‌تواند سرپا بایستد.

سردار کشکولی به انتخاب افراد شایسته در انتخابات اشاره کرد و تاکید کرد: در انتخابات مختلف مردم طرفدار هر حزب و جناحی که هستید افراد خوب، کارآمد و پاک دستی که مردمی هستند و دغدغه دین و انقلاب را دارند انتخاب کنند.

وی در ادامه افزود: در کشور و شاید در این شهرستان افرادی هستند که تنها به صرف اینکه هوادار فلان شخص و باند بوده‌ اند بدون آنکه تجربه‌ای داشته باشند و یا کار بلد باشند تنها به خاطر آنکه نوکر فلان شخصیت بودند مسئول می‌شوند در حالی که هیچ کاری از دستشان بر نمی‌آید.

سردار کشکولی با اشاره به اینکه نباید مسیر انقلاب را گم کنیم، تصریح کرد: کشور جمهوری اسلامی ایران امروز مستقل‌ ترین، اسلامی‌ ترین و مردمی‌ ترین کشور جهان است که برای این استقلال می‌شود هزاران شهید داد و در سایه و برکت این آزادی برخی افراد با اینکه ممکن است مبانی را قبول نداشته باشند اما رأی می‌آورند.

وی در ادامه افزود: مردم باید مطالبه گر باشند و یقه مسئولان را هرکجا ناکارآمدی و کوتاهی می‌کنند بگیرند و مطالبه‌گری محترمانه و مشفقانه و به دور از توهین، تهدید و هتاکی داشته باشند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در پایان کم‌ رنگ شدن حقوق نجومی و افراد 2 تابعیتی را نتیجه مطالبه‌گری مؤثر دانست و خاطر نشان کرد: مردم باید از کسی که انتخاب می‌کنند مطالبه‌گر باشند و البته ما مدیران پاک بسیار داریم و این دزدی‌ها شاید یکی از هزار باشد


محمدرضا فرهادی فرد/ پایگاه خبری پلدخترنیوز


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=591

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود