معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان خبر داد؛ حجم خسارت سیل شب گذشته در لرستان بالاست/ بیشترین خسارت مربوط به خرم آباد است!

تاریخ انتشار : 9 بهمن 1397, 23:48
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، دکتر احمدمرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با اعلام این خبر اظهار داشت: سیلاب طی 24 ساعت گذشته خساراتی در استان بر جای گذاشت که میزان خسارات در شهرستان خرم آباد بیش از سایر مناطق است.

دکتر مرادپور افزود: خسارت کلی به راهها، زیرساخت، ابنیه و پل های استان وارد شده، اما در خرم آباد صدها منزل مسکونی دچار سیلاب و آبگرفتگی شدند و خسارات بسیاری به این شهرستان وارد شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان عنوان کرد: بررسی واحدهای خسارت دیده در دست اقدام است و زیرگذرهای شهر که بر اثر حجم سیلاب مسدود شده اند در حال تخلیه آب هستند.

وی تصریح کرد: اعلام برآورد اولیه از خسارت سیلاب امکانپذیر نیست، اما بدون شک حجم ضررهای ملی و شخصی بسیار بالا است.

مرادپور با اشاره به خسارات سیلاب در الیگودرز و پلدختر نیز گفت: سیلاب استان تلفات جانی نداشته اما تخریب زیرساخت ها به ویژه در مناطق ساحل رودخانه ها قابل توجه است.

وی خاطر نشان کرد: خسارات ناشی از سیلاب اخیر جمع بندی و برای اخذ اعتبارات جبرانی به ستاد بحران ارسال می شود/ روابط عمومی استانداری لرستانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=585

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود