تازه ها
امروز : سه شنبه، 29 مرداد 1398

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان خبر داد: در دهه فجر گازرسانی به 200 روستا و 136 واحد تولیدی این استان به بهره برداری می رسد

تاریخ انتشار : 8 بهمن 1397, 11:47
  • +1
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، غلامرضا لطفعلیان در نشست خبری با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: اکنون ضریب نفوذ گازرسانی شهری بالای 95درصد و روستایی بالای 80 درصد که این مهم از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه در هفته دولت سال جاری 204 روستا و شهر درب گنبد در لرستان گازرسانی شدند، اظهار‌ داشت: از مجموع 25 شهرستان عملیات گازرسانی 24 شهر 100 درصد تکمیل شده است.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان بیان کرد: اقدامات و پیگیری های بسیاری جهت گازرسانی به شهرشول آباد انجام شده و به دلیل هزینه بالای انشعاب گازرسانی این شهر با موافقت مسئولان مربوطه مراحل پایانی انتخاب پیمانکار در حال انجام است.

لطفعلیان اضافه کرد: بیش از 320 میلیارد ریال اعتبار برای گازرسانی این شهر پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: گازرسانی به روستاها از اقدامات قابل توجه دولت تدبیر و امید است و سال گذشته در دهه فجر 133 روستا در سطح استان گازرسانی شد.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با بیان اینکه گازرسانی به 450 روستا در سال 97 هدف گذاری شد، افزود: در 6 ماه نخست سال جاری 204 روستا در استان گازرسانی شد.

لطفعلیان گفت: 200 صنایع بزرگ و کوچک در سطح استان گازرسانی شده و در دهه فجر نیز 136 واحد بهره برداری می شود.

وی افزود: عملیات اجرایی گازرسانی به 80 روستا در سطح استان در اسفند ماه سال جاری آغاز می شود.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان بیان داشت: 330 روستای باقی مانده استان در سال 98 گازرسانی می شوند و لرستان به عنوان استان سبز معرفی خواهد شد/ ایرنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=580

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود