فرماندار پلدختر مطرح کرد؛ آبگرفتگی معابر و انسداد جاده ها در پلدختر جدی است!

تاریخ انتشار : 7 بهمن 1397, 13:39
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، نعمت الله دستیاری رفرماندار پلدختر با بیان این که اوج این بارش ها روز دوشنبه خواهد بود اظهار داشت: بارش ها از عصر یکشنبه آغاز و تا بامداد سه شنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت. 

وی افزود: بر اساس اعلام هواشناسی استان لرستان میزان بارش های پیش رو در پلدختر حدود 100 میلی متر پیش بینی شده است.

فرماندار پلدختر گفت: این بارش ها علاوه بر جاری شدن رواناب و آبگرفتگی در معابر عمومی سبب بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و وقوع سیلاب می شود.

وی از آماده باش ستاد بحران شهرستان پلدختر برای مقابله با حوادث احتمالی بر اثر بارش های پیش رو و جلوگیری از خسارات ناشی از سیلاب خبر داد.

دستیاری خاطرنشان کرد: با توجه به شدت بارش ها مردم شهرستان به ویژه روستاییان و عشایر حاشیه رودخانه کشکان تا عادی شدن هوا آمادگی کامل و مراقبت های لازم را داشته باشند.

فرماندار پلدختر از کشاورزان و دامداران نیز خواست موتور تلمبه ها را از حاشیه رودخانه و احشام خود را از مسیر سیلاب ها تا عادی شدن شرایط جوی و اطلاع ثانوی دور نگه دارند.

دستیاری افزود: دستگاه های مختلف شهرستان پلدختر از جمله هلال احمر، شهرداری های پلدختر و معمولان، اورژانس، برق، آب و فاضلاب شهری و روستایی، بهداشت و درمان و راهداری آمادگی کامل خود را با ماشین آلات و امکانات لازم به صورت شبانه روزی در هنگام بارندگی حفظ کنند/ ایرنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=576

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود