رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا خبر داد؛ کارت‌های قدیمی پایان خدمت و معافیت فاقد اعتبار هستند!

تاریخ انتشار : 1 بهمن 1397, 20:34
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سرتیپ پاسدار "بهرام نوروزی" اظهار کرد: افرادی که برای تعویض کارت قدیمی پایان خدمت و یا معافیت از خدمت اقدام نکرده‌اند، می‌بایست با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) برای تعویض کارت قدیمی پایان خدمت و معافیت از خدمت به هوشمند اقدام کنند.

وی افزود: کارت‌هایی که از سال 62 به بعد در نیروهای مسلح به شکل‌های مختلف صادر شده‌اند، فاقد اعتبار بوده و مورد تائید هیچ‌یک از سازمان‌هایی که نیاز به تأییدیه کارت‌های مذکور دارند، نخواهد بود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا بیان کرد: بیش از 6 سال است که تعویض کارت‌های پایان خدمت و معافیت از خدمت انجام می‌شود و تاکنون حدود 11 میلیون کارت هوشمند صادر شده است.

سردار نوروزی خاطرنشان کرد: با هوشمند سازی کارت‌های پایان خدمت و معافیت سربازی توانسته‌ایم شکل کارت‌های مذکور را در کلیه نیروهای مسلح یکسان کرده، از هرگونه امکان جعل جلوگیری و با ایجاد بانک اطلاعاتی در سامانه وظیفه عمومی؛ استعلام کارت‌های مذکور از طریق دفاتر (پلیس +10) در سراسر کشور انجام می‌شود/ پایگاه خبری پلیس ایرانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=559

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود