تازه ها
امروز : سه شنبه، 29 مرداد 1398

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه لرستان خبر داد؛ دیدگاه مردم در خصوص نماز جمعه مورد نظر سنجی قرار می گیرد/ در حال حاضر 18 نماز جمعه در شهرهای استان برگزار می شود

تاریخ انتشار : 1 بهمن 1397, 13:35
  • +3
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حجت الاسلام اصغر دانشی روز دوشنبه در حاشیه نشست مسئولین ستادهای نماز جمعه استان لرستان که در محل شورای سیاست گذاری ائمه جمعه برگزار شد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: یکی از اهداف برگزاری این نشست ارزیابی دیدگاه های مردمی در مورد نحوه برگزاری نمازجمعه است که این کار در قالب نظرسنجی های علمی و دقیق از سوی این شورا برنامه ریزی شده است.

وی افزود: این نظر سنجی در جمعه هفته جاری با توزیع برگه های نظرسنجی که به همین منظور تهیه شده است صورت می گیرد.

حجت الاسلام دانشی همچنین گفت: ستادهای برگزاری نماز جمعه در استان بی ریا ،بی تکلف و بدون هیچگونه چشم داشتی مقدمات برگزاری و اقامه نمازهای جمعه را فراهم می کنند و این نشست گردهمایی که با حضور مسئولین ستادها برگزار شده هدفش بررسی برخی نواقص و مشکلات احتمالی است.

وی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: با توجه به این مناسبت ستادهای برگزاری نماز جمعه باید از پویایی و جنب و جوش خاصی برخوردار باشند و دستاوردها و مساله چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را بازنگری و تبیین کنند.

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه لرستان گفت: در حال حاضر 18 نماز جمعه در شهرهای استان برگزار می شود که از این بین پنج نمازجمعه در مصلی ها و 13 نماز جمعه هم در مساجد اقامه می شوند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون تعداد 9 مصلی در دست اجراست اضافه کرد: علاوه بر اینکه دولت باید در تسریع روند ساخت این مصلی ها همکاری کند مردم نیز باید مشارکت داشته باشند.

مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه لرستان یادآور شد: اعضای ستاد بین 750 تا 800 نفر است و میزان جوان گرایی در سطح ستادهایمان نیز بین 45 تا 50 درصد است/ ایرنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=555

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود