مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان خبر داد؛ کامیون های حامل چوب که فاقد مجوز از منابع طبیعی باشند توقیف خواهند شد!

تاریخ انتشار : 28 دی 1397, 22:47
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، شیرزاد نجفی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان با اشاره به اینکه با قاچاقچیان حوزه چوب به شدت برخورد خواهد شد اظهار داشت: هر کامیونی که حامل چوب باشد بایستی برای تردد، از منابع طبیعی مجوزهای لازم را اخذ نماید.

وی به مجوزهای صادر شده توسط دیگر دستگاه ها اشاره کرد و افزود: در صورت عدم تمدید مدت زمان قانونی حمل چوب توسط دستگاه صادر کننده، بار کامیون توقیف شده و راننده آن نیز به دلیل حمل محموله فاقد مجوز با تشکیل پرونده به مقامات قضایی معرفی می گردد.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان از رانندگان حمل چوب های باغی، غیر باغی و.... خواست که حتما مجوز های لازم برای حمل چوب هایی که از نظر قوانین منابع طبیعی قاچاق محسوب می شوند را، از ادارات منابع طبیعی دریافت نموده و در مهلت زمانی مشخص شده در مجوز، تردد کنند.

این مقام مسئول با تقدیر از دادستان استان که در برخورد قانونی با متخلفین حوزه منابع طبیعی و قاچاقچیان چوب از هیچ کوششی فروگذار نبوده، خاطرنشان ساخت: طبق دستور دادستانی، چنانچه کامیون حامل چوبی، فاقد مجوز از منابع طبیعی باشد،توقیف خواهد شد.

نجفی در پایان با یادآوری شماره تلفن ۱۵۰۴ امداد جنگل و مرتع تصریح کرد: نیروهای یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان، به‌صورت شبانه‌روزی آماده دریافت هر گونه اخبار در رابطه با تخریب، تصرف زمین‌های ملی، آتش‌سوزی، قطع درختان جنگلی و... از طریق این سامانه می باشند.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=545

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود