مدیرکل ورزش و جوانان لرستان خبر داد؛ 40 طرح در دهه فجر امسال افتتاح و کلنگ زنی می شود

تاریخ انتشار : 22 دی 1397, 13:21
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ علی یاور عزیزپور ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: از این تعداد سه طرح ورزشی در شهرستان پلدختر می باشد.

وی افزود: شهرستان پلدختر به یک سالن مسابقات با تاسیسات ورزشی کامل نیاز دارد.

به گفته وی بر این اساس از ادارات مسکن و شهرسازی، شهرداری و منابع طبیعی درخواست شد زمینی در اختیار اداره ورزش پلدختر قرار دهند تا بتوان از اعتبارات سال 98 تاسیسات ورزشی در این شهرستان با تعریف کامل احداث و این نقیصه برطرف شود.

عزیزپور خاطرنشان کرد: سرانه ورزشی قبل از دولت تدبیر و امید در استان 49 سانتیمتر بود که هم اکنون به 57 سانتیمتر رسیده و رسیدن این رقم به 64 سانتیمتر در برنامه دولت است.

وی افزود: میانگین سرانه ورزشی در شهرستان پلدختر حدود 67 سانتیمتر است که از میانگین استانی بالاتر می باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: تاکنون در زیر مجموعه هیات های ورزشی سازمان مردم نهاد فرهنگی ایجاد نشده اما از هیاتهای ورزشی استان خواسته شده برای پیشبرد اهداف و مسائل فرهنگی در این راستا تلاش کنند تا بتوان از اعتبارات فرهنگی در حوزه رشته های تخصصی ورزش های مختلف کمک کمک کرد.

وی افزود: ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وابسته به صنعت و بخش خصوصی است و استفاده از اعتبارات جاری دولت در جهت کمک کردن به ورزش حرفه ای در سراسر کشور وجاهت قانونی ندارد و تخلف محسوب می‌شود و لرستان نیز تابع این مقررات است. 

عزیزپور خاطرنشان ساخت: دولت تا سکوی قهرمانی می‌تواند در قالب برنامه‌های حمایتی مانند اعزام به مسابقات و خرید تجهیزات مورد نیاز ورزشی به ورزشکاران کمک کند/ ایرنا


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=517

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود