استاندار لرستان گفت: مدیران از قبول تعهدات غیرقابل اجرا پرهیز کنند

تاریخ انتشار : 20 دی 1397, 21:53
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سیدموسی خادمی روز پنجشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه در محل بخشداری کوهنانی افزود: به طور طبیعی نه می توانیم و نه قرار است هر مشکلی که از قبل بوده را در یک سفر حل کنیم.

وی اظهار داشت: چنانچه وضع موجود با مطلوب فاصله دارد، این مشکل در یک سفر قابل طرح و حل شدن نیست.

وی با بیان اینکه حل برخی مشکلات زمانبر است و باید در بازه های مختلف پیگیری شود گفت: در جلسه امروز برخی از مشکلات را کارشناسی و بررسی کرده ایم که حل کنیم.

استاندار لرستان ادامه داد: ما به عنوان مظاهر نظام و دولت ها اینجا حضور داریم و چنانچه قولی داده و انجام ندهیم نتیجه آن بدقولی مدیران، دولتی ها و نظام در نگاه مردم است.

خادمی گفت: بدعهدی مدیران فعلی موجب بی آبرویی مدیران آینده می شود که این مهم نشان می دهد تا چه اندازه باید در قول و وعده دادن به مردم کارشناسی و مسئولانه تصمیم گرفت.

وی خطاب به مدیران افزود: اگر نمی توانید وعده ای را انجام ندهید و به مردم قول ندهید که البته این با سستی و تنبلی فرق دارد و کوتاهی مدیران قابل قبول نیست.

وی تاکید کرد: مصوبات جلسه اطلاع رسانی شود تا مردم ناظر اجرای آن باشند چرا که کسب اعتماد ملت و همراهی آنان موجب سهولت کارها می شود./ ایرنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=514

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود