رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خبر داد؛ ۱۵۰ میلیارد تومان برای اشتغال در لرستان سرمایه‌گذاری شد

تاریخ انتشار : 18 دی 1397, 13:09
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، محمد مخبر صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو سال گذشته سفری به استان لرستان داشتیم که بخش قابل‌ توجهی از بحث‌های زیربنایی طرح‌های اشتغال‌محور انجام گرفت و در راستای اشتغال نیز به آن اهدافی که فکر می‌کردیم، آن مکانیزم شکل نگرفت اما با یک سیستم دیگری که بحث اجتماع‌محور را مبنا قرار دادند به آن اعداد رسیدیم.

وی افزود: در استان لرستان فقط ظرف چند سال گذشته با این 500 شغلی که امروز رونمایی می‌شود دو هزار شغل ایجاد کرده‌ایم، این در حالی است که 150 میلیارد تومان در بحث اشتغال و طرح‌های زیربنایی در استان طی این دو سال گذشته هزینه و سرمایه‌گذاری شده است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) عنوان کرد: از 150 میلیارد تومان 30 درصد آن تسهیلات است و مابقی سرمایه‌گذاری مستقیم خودمان است که شکل‌گرفته است، امروز تصمیم خوبی در مورد دلفان می‌گیریم، قرار شده امروز دلفان را به‌عنوان یک منطقه نمونه اقتصاد مقاومتی با محوریت اشتغال اعلام و برای این اقدام برنامه‌ریزی می‌کنیم.

وی بیان کرد: در استانداری نیز تصمیم‌گیری می‌کنیم، در استان و شهرهای دیگر این طرح‌ها را ادامه می‌دهیم و در کل کشور نیز اجرای این طرح‌ها ادامه دارد/ تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=499

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود