فرمانده سپاه ناحیه پلدختر؛ دشمن درصدد از کار انداختن بازوهای توانمند انقلاب است/نظارت مسئولان بر بازار و قیمت ها ضعیف است!

تاریخ انتشار : 17 دی 1397, 18:15
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سرهنگ محمد محمودوند فرمانده سپاه ناحیه پلدختر صبح امروز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ در جلسه ستاد دهه فجر این شهرستان اظهار داشت: به‌ فرموده مقام معظم رهبری دهه فجر دهه تجدید قوای نیروهای انقلاب است. رهبر انقلاب 4 کیلد واژه‌ را مطرح کرده که باید مواظب آنها باشیم، دشمن از طریق فشار اقتصادی، حمله به باورهای دینی و مذهبی، ایجاد هسته ذی‌ نفوذ در داخل کشور و حمله به بازوهای انقلاب قصد ضربه‌زدن به کشور را دارد.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر گفت: دشمن از طریق فشار اقتصادی به سراغ جیب مردم رفته است و کسانی که وظیفه ی نظارت بر بازار را دارند، نظارتشان ضعیف است، البته ما کاری به گرانی‌ها نداریم بحث ما روی تفاوت قیمت‌ها است.

سرهنگ محمد محمودوند بیان داشت: دشمن می‌خواهد الگوی رفتاری مردم را تغییر داده و از طریق ایجاد هسته‌های ذی‌نفوذ در داخل با یک پیوست داخلی در کار خود موفق باشد، این هسته‌ ها در همه جا وجود دارد و ممکن است در پلدختر هم وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه باید بهترین تبلیغ و شادی را برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب داشته باشیم عنوان داشت: دشمن می‌خواهد بین مردم و مسئولان شکاف ایجاد کند و نباید اجازه این کار را به آنان داد.

محمودوند تصریح کرد : دشمن درصدد از کار انداختن بازوهای توانمند انقلاب مثل سپاه، قوه قضاییه و نیروی انتظامی است، وظیفه بازوهای توانمند انقلاب نابود کردن پیوست‌ های داخلی نفوذ بوده به‌ همین خاطر است که دشمن قصد دارد آنها را از کار بیندازد.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر خاطر نشان ساخت: مقام معظم رهبری می‌فرمایند مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را با هیجان‌ های عاطفی صحیح تازه برگزار کنید و ما نیز باید این مراسمات را مردمی برگزار کنیم.


محمدرضا فرهادی فرد/ پایگاه خبری پلدخترنیوز


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=494

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود