فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان مطرح کرد؛ مطالبه‌گری مردم تنها راه حل مشکلات کشور است

تاریخ انتشار : 17 دی 1397, 14:47
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در جشنواره ملی حضرت علی اکبر(ع) جوان سرباز بیان کرد: مردم باید با هدف رفع مشکلات، حس مطالبه‌ گری را در خود تقویت و شعارها و وعده‌های مسئولان را در زمان انتخابات به آن‌ها گوشزد کرده و یادآور شوند.

وی با بیان اینکه در دوران نظام شاهنشاهی همه سرمایه و امکانات کشور در اختیار شخص شاه بود، عنوان کرد: با پیروزی انقلاب و سرنگونی نظام طاغوت مردم توانستند سرمایه‌های کشور را از چنگال بیگانگان و خاندان سلطنتی جدا کرده و برای نخستین بار در تاریخ چند هزار ساله مملکت سرمایه‌ها و امکانات کشور را در اختیار بگیرند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطرنشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی مردم با شرکت در انتخابات‌ها در همه مسائل حیاتی کشور نقش اصلی را بر عهده داشتند، به طوریکه در این سال‌ها نوع نظام کشور، رئیس جهور، نمایندگان مجلس، نمایندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا و در کنار اینها نیز به صورت غیرمستقیم در انتخاب رهبری نقش ایفا کرده‌اند.

کشکولی ادامه داد: انتخاب مسؤولان عالی‌رتبه نظام  پس از انقلاب در کشوری که بیش از چند هزار سال توسط پادشاهان خودکامه اداره می‌شده به مثابه یک معجزه است.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های پس از پیروزی انقلاب، اقتدار کشور به‌طور بی‌سابقه‌ای افزایش یافته است، افزود: در دوران رضا شاه او به دلیل ابراز علاقه به پیروزی آلمان در جنگ جهانی از پادشاهی خلع و به دورترین نقطه دنیا تبعید شد، اما امروز بیگانگان  توانایی دخالت در جزئی‌ترین مسائل کشور را نیز ندارند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر اینکه قانون اساسی کشورمان برگرفته از  مبانی قرآن کریم است، تصریح کرد: وجود مشکلاتی مانند پارتی‌بازی وفساد اقتصادی ربطی به جنبه دینی نظام ندارد، زیرا همه مسئولانی که در این مسائل مقصر شناخته شده‌اند یا با رأی رای مردم انتخاب شدهاند و یا منصوب شده منتخبان ملت هستند.

کشکولی تاکید کرد: متاسفانه برخی از افراد جامعه هنگام برگزاری انتخابات تحت تاثیر رسانه‌ها و بازی‌های سیاسی قرار گرفته و افراد با سواد، صالح و دارای برنامه را برای حل مشکلات جامعه انتخاب نمی‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم برای رفع مشکلات جامعه باید حس مطالبه‌گری را در خود ایجاد و تقویت کنند، اظهار کرد: افراد جامعه باید  شعارها و برنامه‌های مسئولان در زمان انتخابات را به آن‌ها گوشزد کنند، البته این مطالبه‌گری‌ها نباید مورد سوءاستفاده دشمن قرار گرفته و موجب آشوب در کشور شود/ فارس


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=491

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود