‍ معاون عمرانی وزیر کشور مطرح کرد؛ شهرداران برای اداره شهر از شیوه های نوین استفاده کنند

تاریخ انتشار : 14 دی 1397, 00:28
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ مهدی جمالی نژاد شامگاه پنجشنبه در نشست با شهرداران استان در سالن جلسات استانداری لرستان اظهار داشت: شهرهای لرستان بسیار زیبا هستند و ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر دارند.

به گفته وی شهرداری نهادی مستقل، عمومی و غیر دولتی است و به دلیل اصل تمرکز زدایی بنا نهاده شده است.

وی افزود: مدیران توانمند باید در کمبود اعتبارات هم به خوبی کار خود را انجام دهند همچنین در شرایط سخت اقتصادی می توان با ایده نو شهرها را اداره کرد.

معاون عمرانی و توسعه شهری وزارت کشور ادامه داد: در دوران دفاع مقدس بسیاری از زیرساخت ها فراهم نبود اما اعتماد مردم به مدیران بود اما اکنون این اعتماد در بین مردم کم شده است.

وی اظهار کرد: با همدلی، رفاقت و هم افزایی می توان به توسعه شهری کمک کرد همچنین باید برای آبادانی شهرها و روستاها تلاش کرد.

وی با اشاره به اینکه با اعتماد سازی می توان در توسعه شهری کمک کرد ادامه داد: باید با شفافیت و راست گویی به مردم ثابت کرد که به مردم توجه می شود.

معاون عمرانی و توسعه شهری وزارت کشور گفت: بیشتر از باز آفرینی شهرها باید بازاندیشی داشته باشیم و با کارهای علمی بتوان شهرها را بسازیم و با جدیت برای تحول شهری تلاش کنیم.

جمالی نژاد بیان کرد: در شرایط سخت باید امید را به مردم بدهیم و پشتیبان مردم باشیم و شبانه روز حامی شهرداران هستیم و در این شرایط کارهای خوبی انجام خواهد شد.

وی افزود: جرایم راهنمایی و رانندگی کجا می رود من نمیدانم و باید در این خصوص حق شهرها پرداخت شود همچنین خوشبختانه بیشترین نمایندگان در کمیسیون تلفیق از لرستان است و این فرصت خوبی می باشد و موثر خواهد بود/ ایرنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=476

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود