امروز: سه شنبه، 8 اسفند 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » مدیرعامل شرکت گاز لرستان خبر داد: عملیات گازرسانی به ۲۲۰ روستای لرستان دهه فجر آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز لرستان؛

مدیرعامل شرکت گاز لرستان خبر داد: عملیات گازرسانی به ۲۲۰ روستای لرستان دهه فجر آغاز می‌شود

کد خبر: 473
  • 2
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، غلامرضا لطفعلیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدمات‌رسانی گاز، آب و برق کمترین خواسته مردم است و ما هم وظیفه داریم این خدمات را به مردم ارائه بدهیم.

وی  افزود:  با گازرسانی به 1400 روستای لرستان در گذشته رتبه 25را در سطح کشور از حیث گازرسانی داشتیم، ولی با عملیات گازرسانی به  220روستای لرستان  که در دهه فجر آغاز  می‌شود استان جزو 10 استان برتر کشور از لحاظ گازرسانی به شهرها و روستاها خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان بیان کرد: گاز رسانی به دهستان افرینه و 16روستای پلدختر سال 95کلنگ‌زنی شده  ما بابت تأخیر این پروژه از مردم این منطقه عذرخواهی می‌کنیم و شرمنده مردم هستیم، چون آن موقع فقط کلنگ‌زنی را انجام داده‌بودند  بحث گازرسانی متفاوت از سایر خدمات از  جمله آبرسانی است.

لطفعلیان گفت: پیمانکار گازرسانی به دهستان افرینه مشخص شده، اما چون هزینه گازرسانی بالاتر از پنج میلیارد تعیین شده باید یک شرکت ملی گاز ایران  با آن موافقت کند، هیچ‌گونه بحث و کمبود بودجه در این زمینه نداریم و تنها دستگاهی هستیم که از پیمانکار خواهش می‌کنیم کار انجام دهد و  پول خودش را نقد بگیرد. این مسئله فقط یک بوروکراسی اداری است که به‌محض موافقت با پنج اکیپ کاری عملیات گازرسانی شروع خواهد شد و قبل از آغاز فصل سرما افرینه و 15روستای پلدختر از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با اشاره به اینکه بهترین مسیر برای رسیدن گاز به دهستان افرینه منطقه قرعلیوند است ولی می‌توانست اصلاح ساختار مهندسی روی آن انجام بگیرد تصریح کرد: زمانی که شروع به‌کار کردیم، پروژه گازرسانی افرینه اصلاً شروع نشده‌بود و پیمانکار بر اثر پیدایش معارض محلی بیش‌تر از چهار کیلومتر پیش نرفت، بنده بیش از 10بار از این پروژه بازدید کردم ما حاضر بودیم تمام هزینه‌ها را پرداخت کنیم ولی معارضین قبول نکردند و در نتیجه طرح گازرسانی محور افرینه قفل شد‌/خبرگزاری تسنیم

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید