معاون استاندار لرستان مطرح کرد؛ یکی از اولویت های تیم مدیریتی استان حمایت از سرمایه داران جهت سرمایه‌گذاری در لرستان است

تاریخ انتشار : 11 دی 1397, 14:20
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، احمد مرادپور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان در جلسه بررسی مشکلات مجتمع کشت و صنعت لرستان که با حضور مدیران دستگاههای مرتبط در معاونت عمرانی استانداری لرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه مجتمع کشت و صنعت استان یک ظرفیت است، گفت: باید تلاش کنیم که مشکلات این مجتمع حل شود تا شاهد توسعه آن در آینده در تمام بخش ها باشیم.

مرادپور یادآور شد: همه ی ما وظیفه داریم که از سرمایه گذارانی که در این استان سرمایه گذاری می‌کنند، حمایت کنیم.

وی افزود: احیای کامل این مجتمع می‌تواند در بحث توسعه استان، اشتغالزایی، تولید محصولات کشاورزی و دامی و غیره تاثیرگذار باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار لرستان یادآور شد: اکنون بیش از یک هزار نفر در این مجتمع مشغول به کار هستند که با توسعه آن می توان این تعداد اشتغال را به دو هزار نفر افزایش داد.

وی یادآور شد: حمایت از بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری در استان لرستان یکی از اولویت‌های مدیریت ارشد استان است از این رو باید تلاش شود، مشکلات مجتمع کشت و صنعت استان در زمینه های مختلف جهت توسعه این ظرفیت مرتفع شود/ اقتصاد ایرانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=462

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود