مدیرعامل شرکت گاز لرستان خبر داد؛ 1400 واحد صنعتی در استان لرستان از گاز بهره مند هستند

تاریخ انتشار : 10 دی 1397, 20:28
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، غلامرضا لطفعلیان با بیان اینکه هم اکنون 9 شهرک صنعتی ، 6 نیروگاه و 48 جایگاه CNG از گاز بهره مند هستند، افزود: سال گذشته نیز گازرسانی به 234 واحد صنعتی با هزینه ای بالغ بر 50 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی خاطرنشان کرد: در 9 ماهه سال ۹۷ ( تا پایان آذرماه ) نیز گازرسانی به 202 واحد صنعتی با صرف هزینه بیش از 80 میلیارد ریال انجام شده و تا پایان سال نیز 100 واحد صنعتی دیگر نیز گازدار خواهند شد. 

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: در سال‌های اخیر توسعه گازرسانی به صنایع موجب کاهش مصرف سوخت های آلاینده ای مانند گازوئیل و مازوت شده است که می تواند تاثیر بسزائی بر بهبود کیفیت هوا و کمک به محیط زیست داشته باشد. 

وی خاطرنشان کرد: صنایع استان در سال گذشته 35 درصد کل گاز استان را مصرف نمودند که امیدواریم با گازرسانی به صنایع طی امسال و سال آینده این میزان افزایش یابد. 

لطفعلیان افزود: متاسفانه هم اکنون مشترکین استان حدود 130 میلیارد تومان به شرکت گاز لرستان بدهی دارند که 60 درصد از آن مربوط به مشترکین صنعتی می باشد. 

وی گفت: شرکت گاز لرستان حداکثر تعامل را با صنایع استان دارد لیکن توسعه گازرسانی مرهون پرداخت بدهی می باشد و مشترکین می بایست با پرداخت گازبهای مصرفی در این مهم شرکت گاز لرستان را یاری نمایند/ اقتصاد ایرانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=459

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود