امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » حادثه ای دردناک تر از فتنه 88 در تاریخ انقلاب نیست/ حضور و نقش مردم حماسه ۹ دی را ممتاز و برجسته کرد/ مسئولین به فکر خدمت به مردم باشند!

نماینده ولی فقیه در استان لرستان؛

حادثه ای دردناک تر از فتنه 88 در تاریخ انقلاب نیست/ حضور و نقش مردم حماسه ۹ دی را ممتاز و برجسته کرد/ مسئولین به فکر خدمت به مردم باشند!

کد خبر: 454
  • 2
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلدخترنیوز، آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان امروز یکشنبه در مراسم پاسداشت حماسه 9 دی در مسجد جامع پلدختر با اشاره به اینکه هیچ حادثه ای در میان حوادث متعدد در تاریخ انقلاب اسلامی دردناکتر از فتنه سال 1388 نبود اظهار داشت: هیچ حماسه ای در تاریخ انقلاب اسلامی به جهت تمایز و ویژگی هایی که دارد در میان حماسه های گوناگون انقلاب مهمتر از حماسه 9 دی نبود و این حماسه از جهات مختلف متماز است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان بیان داشت: یکی از ویژگی هایی که حادثه ۹ دی را ممتاز و برجسته کرده است، حضور و نقش مردم در صحنه است که در فتنه 88 پس از برگزاری باشکوه انتخابات ریاست جمهوری دشمنان داخلی و خارجی دست به دست هم دادند و تمام توان خود را کار گرفتند تا به نظام ضربه بزنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دشمنان خارجی و فتنه‌گران داخلی دو لبه یک‌ قیچی برای قطع کردن نظام در سال88 هستند گفت : استکبار جهانی و آمریکا و یک عده ضد انقلاب، سلطنت طلب، معاند همراه با خواص بی‌بصیرت داخلی دست در دست هم‌دادند تا به بهانه ادعای تخلف در انتخابات و با تهمت زدن به نظام به هر جنایتی دست بزنند.

آیت الله سیداحمد میرعمادی به حضور با بصیرت مردم در حماسه ۹ دی سال ۸۸ اشاره کرد و بیان داشت: مردم عمق این جنایات را متوجه شدند و فهمیدند که دشمنان هیچ اعتقادی به خدا، قرآن، ارزش‌ها، انقلاب، نظام، شهدا و ایران اسلامی ندارند بنابراین به صورت خودجوش و به دفاع از آرمان ها، ارزش ها و ولایت در صحنه حاضر و فتنه را خنثی کردند.

وی در ادامه عنوان کرد: فتنه گران با عملشان نشان دادند که پَست تر از ملی گراها هستند زیرا عِرق ملی نداشتند و با بی اعتنایی به ارزش ها، مساجد را به آتش کشیدند و حرمت عاشورا را حفظ نکردند.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه عمل فتنه گران از داعش هم بدتر بود تصریح کرد: اعمال و رفتا‌رهای فتنه‌گران در سال 88 بسیار شدیدتر از قتل و بدتر از داعش بود به گونه‌ای که مقام معظم رهبری می‌فرمایند: دردی که از ماجرای فتنه بر سینه من وارد شده هنوز درمان و التیام نیافته است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: اگر چه داعش در موصل و جاهایی که گرفته بود مردم را در قفس آتش زد اما فتنه‌گران در تهران بسیجی اهل نماز، عبادت، قرآن و ولایت را زنده زنده در آتش سوزاندند و کاری کردند که یزید نکرد و روی تمام جنایتکاران عالم را سفید کردند

وی در ادامه افزود: فتنه 88 بسیار مهم و آنقدر پیچیده بود که برخی‌ها باور نمی‌کردند بعضی سران دستشان در آمریکا است اما تدبیر مقام معظم رهبری راه را به مردم نشان داد و آنان بر اساس تجربه و بصیرت خود به دشمن اعتماد نکرده و دست آنها برای ملت ایران رو شده است

امام جمعه خرم آباد در بخشی از سخنرانی خود گفت: این جنایت‌ ها که دشمنان انقلاب در طول هشت ماه برنامه‌ریزی کرده بود باعث حرمت شکنی و تجاوز به آرمان‌ها و ارزش‌های نظام بود که در جربان این فتنه برای مردم روشن شد که دشمنان اعتقادی به خدا قرآن، امام و شهدا ندارند.

 نماینده ولی فقیه در لرستان بیان داشت: فتنه‌گران در سال 88 مساجد و قرآن را به آتش کشیدند، عکس امام(ره) را پاره کردند و با سردادن شعارهای ساختار شکننده به ارزش‌های دینی اهانت کردند و سران فتنه تنها تماشاگر بودند.

آیت الله میرعمادی به جنایت آمریکا در طول تاریخ انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت : آمریکا در طول تاریخ انقلاب اسلامی جنایت‌های زیادی از جمله کودتای 28 مرداد و انهدام هواپیمای مسافربری در خلیج فارس نسبت به ملت ایران انجام داده و با توجه به خوی استکباری آمریکا مردم هیچ اعتمادی به آنها ندارند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان دستاوردها، عزت و اقتدار امروز کشور ایران از جمله فناوری هسته‌ای و پیشرفت موشکی را نتیجه مقاومت و ایستادگی مردم دانست و خاطر نشان ساخت: پیشرفت ایران به حدی رسیده که آمریکا امروز، اروپا را از موشک‌های ایران می‌ترساند و در گذشته ایران مانند امروز عربستان تنها مصرف کننده بود.

وی در ادامه تاکید کرد: حماسه 9 دی به ما فهماند که در مقابل دشمن چگونه باشیم و مردم دست قدرت خدا را در این حادثه دیدند و عظمت آن با توسل به امام زمان (عج) و یاری مقام معظم رهبری بوجود آمد و قداست و عظمت زیادی دارد.

امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: 9دی معجزه انقلاب اسلامی است و بر اساس پیش‌بینی‌های مقام معظم رهبری این فتنه در سال 88 نیز تکرار می‌شود و باید این هشدار را جدی بگیریم زیرا کسانی که حقوق‌های نجومی می‌گیرند، 2 تابعیتی و وابسته به غرب هستند ساکت نمی‌نشینند.

‍وی در ادامه افزود: مسئولان باید به فکر خدمت به مردم باشند، امروز حقوق بگیران نجومی زبان‌شان دراز شده و برخی مسئولان بی‌لیاقت نه تنها به مردم خدمت نمی‌کنند بلکه میز ریاست را نردبانی برای ترقی خود می‌دانند

آیت الله میرعمادی با بیان این که نباید از مطالبه‌گری مردم ترسید گفت: مطالبه‌گری مردم به نفع انقلاب است و اگر مبارزه با فساد صورت نگیرد دامن گیر می‌شود و مانند موریانه انقلاب را از بین خواهد بُرد

امام جمعه خرم آباد بیان داشت: همه باید مطالبه‌گرو انقلابی باشند و باید مبارزه کرد و در مقابل خیانت‌ها کوتاهی نکرد و آنها را بازگوکنند و اگر می‌خواهیم انقلاب حفظ شود باید انقلابی باقی بمانیم.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان در پایان خاطر نشان ساخت: مسئولان باید با روحیه انقلابی خدمت‌گزار مردم باشند و مشکلات آنان را حل کنند وگر نه مسئولی که به‌جای خدمت، خیانت کند و به جای معیشت مردم به فکر رفاه خود باشد در شان نظام و انقلاب نیست.

محمدرضا فرهادی فرد/ پایگاه خبری پلدخترنیوز
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید