مراسم بزرگداشت ۹ دی در استان لرستان برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : 8 دی 1397, 15:43
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ فرشاد میردریکوند با اعلام این خبر اظهار داشت: مراسم بزرگداشت 9 دی فردا همزمان با سراسر کشور ساعت  10 صبح در استان لرستان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مراسم 9 دی در تمام شهرستان‌های استان ساعت 10 صبح برگزار می‌شود افزود: مراسم بزرگداشت 9 دی در خرم‌آباد در حسینیه ثارالله برگزار و در این مراسم سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی به سخنرانی می‌پردازد.

معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اینکه مراسم 9 دی در الیگودرز در مصلی نماز جمعه این شهر برگزار می‌شود عنوان کرد: در این مراسم سردار کشکولی فرمانده سپاه لرستان به سخنرانی می‌پردازد؛ مراسم بزرگداشت 9 دی در پلدختر نیز با حضور آیت‌الله میرعمادی نماینده ولی‌فقیه در لرستان در مسجد جامع این شهر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مراسم بزرگداشت 9 دی در دورود در مصلی نماز جمعه برگزار و حجت‌الاسلام‌والمسلمین طباطبایی مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان به سخنرانی می‌پردازد تصریح کرد: در ازنا نیز این مراسم با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سپهوند امام‌جمعه این شهرستان در مسجد امام حسین برگزار می‌شود.

میردریکوند خاطرنشان کرد: مراسم بزرگداشت 9 دی در کوهدشت با سخنرانی حجت‌الاسلام طهماسبی امام‌جمعه این شهرستان در مسجد صاحب‌الزمان (عج) برگزار می‌شود؛ در شهرستان سلسله نیز این مراسم با حضور حجت‌الاسلام موسوی امام‌جمعه شهرستان در مصلی نماز جمعه برگزار می‌شود.

معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان بیان کرد: در شهرستان دلفان مراسم بزرگداشت 9 دی در مصلی نماز جمعه برگزار و حجت‌الاسلام جمیاری امام‌جمعه شهرستان به سخنرانی می‌پردازد‌، همچنین مراسم بزرگداشت 9 دی در بروجرد با حضور حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسینی امام‌جمعه این شهرستان در مسجد امام برگزار می‌شود.

وی گفت: در دوره چگنی نیز این مراسم با حضور حجت‌الاسلام سوری امام‌جمعه شهرستان در مصلی نماز جمعه برگزار می‌شود؛ مراسم 9 دی در رومشکان نیز با حضور حجت‌الاسلام فاطمی نیا امام‌جمعه شهرستان در مسجد امیرالمؤمنین(ع) برگزار می‌شود/تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=448

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود