امروز : یکشنبه، 27 مرداد 1398

مدیرکل صدا وسیمای مرکز لرستان معارفه شد

تاریخ انتشار : 8 دی 1397, 12:50
  • +3
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، آیین تکریم و معارفه مدیرکل صدا وسیمای مرکز لرستان روز شنبه 8 دی‌ماه در خرم‌آباد برگزار شد.

در این مراسم از زحمات محمد بازوند تجلیل و علیرضا شیروی به عنوان مدیر کل جدید صدا و سیمای استان لرستان معرفی شد.

شایان ذکر است هفته گذشته، علیرضا شیروی در حکمی از سوی عبدالعلی علی‌عسگری رئیس سازمان صدا و سیما به عنوان مدیرکل صداوسیمای مرکز استان لرستان منصوب شد.

وی از مردادماه 94 مدیركل صداوسیمای مركز ایلام بود.

مدیر کل جدید مرکز لرستان دانش‌آموخته دکترای مطالعات امنیت ملی و مدرس رشته‌های جامعه‌شناسی و انقلاب اسلامی است.

قائم‌مقامی شبکه مستند، معاونت فرهنگی موسسه فرهنگی، مطبوعاتی جام جم، مدیریت گروه تلویزیونی مرکز بسیج صداوسیما، مدیریت گروه سیاسی شبکه دو و چهار سیما، مدیریت گروه تولید مستندهای سیاسی معاونت سیاسی، دبیری نخستین جشنواره پویانمایی بسیج کشور، سردبیری اخبار شبکه خبر و جام جم آمریکا، تهیه‌کنندگی در شبکه‌های یک، خبر، سحر و مرکز مستندسازی سیما از سوابق شیرودی به شمار می‌رود.
 
بازوند به ایلام رفت

از دوم آذرماه 92 محمد بازوند سکان هدایت مدیرکلی مرکز صدا و سیمای لرستان را به عهده داشت.

وی در حکمی از سوی عبدالعلی علی‌عسگری رئیس سازمان صدا و سیما صادر شده قرار است به عنوان مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان ایلام فعالیت نماید.

پیش از بازوند نیز فتاح کمری به مدت 8 سال مدیریت بر صدا و سیمای مرکز لرستان را بر عهده داشت که در سال 92 به افتخار بازنشستگی نائل شد.

نماینده ولی فقیه در لرستان در این آیین به تاثیرانکار ناپذیر رسانه ملی در خلق حماسه 9 دی اشاره کرد و گفت:  رسانه ملی در ایجاد روحیه مقاومت ملی و بصیرت افزایی نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.

آیت الله میرعمادی هدایت افکار عمومی، تولید برنامه در طراز جمهوری اسلامی، پرهیز از ساخت سریال و فیلم‌های که اشرافی‌گری و غرب گرایی در جامعه رواج می‌دهد را از جمله مواردی دانست که دست‌اندرکاران رسانه ملی باید به آن توجه کنند.

امام جمعه خرم‌آباد گفت: رسانه ملی با تمام توان به بیان دستاوردها و محاسن و تبیین خدمات نظام اسلامی اهتمام ورزد.

آیت‌الله سید احمد میر عمادی تصریح کرد: دعوت از کارشناسان خبره، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی، اقتصاد مقاومتی و اعتمادسازی متقابل بین مردم و مسوولان باید رویکرد اصلی رسانه ملی و استانی باشد.

استاندار لرستان نیز در این آیین گفت: رسانه ملی و استانی در احیای فرهنگ، آداب و سنن منطقه نقش مهمی ایفا کرده است.

سید موسی خادمی خادمی ایجاد همگرایی و وحدت در جامعه، تولید برنامه‌های فاخر و نیز  کمک رسانه استانی به اقتصاد و فرهنگ لرستان را از رویکرد های مثبت شبکه افلاک برشمرد و گفت: این رویکرد کمک شایانی به توسعه و پیشرفت فرهنگی و اقتصادی استان خواهد کرد.
 

محمد بازوند مدیر کل پیشین مرکز لرستان نیز با اشاره به توفیقات شبکه افلاک در جشنواره‌های مختلف، مستندهای راه بی عبور، اشترانکوه، زندگی‌نامه شهدا مدافع حرم استان و عامل چربی .را از جمله تولیدات فاخر در شبکه افلاک برشمرد.

وی نصب 105 ایستگاه فرستنده دیجیتال تلویزیونی و پوشش 96 درصد جمعیت استان، ساخت ساختمان اس تی ام وان مرکز را از دیگر کارهایی مهم در حوزه فنی ذکر کرد.

محمد بازوند طرح اطلس دفاع مقدس، مستند شهیدان میرشاکی را از جمله طرح‌های تلویزیونی  در دست اجرا در شبکه افلاک عنوان کرد.

علیرضا شیروی مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان نیز گفت: بر اساس نظر سنجی‌ها شبکه‌های استانی در جایگاه چهارم نیاز مردم قرار دارد و شبکه افلاک نیز یکی از محبوب‌ترین شبکه‌هاست و طبق آمارها رضایت 80 درصد مردم را کسب کرده است.

وی همچنین به 9 دی روز بصیرت و تجدید پیمان با مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: رسانه ملی همواره در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی و مبارزه با معاندان تلاش خواهد کرد.

شیروی آمادگی خود را برای همکاری با همه دستگاه‌ها اعلام کرد/ یافتهلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=445

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود