امروز: سه شنبه، 7 آذر 1402
پلدخترنیوز » یادداشت » یادداشت اجتماعی » چرایی استقبال گسترده از یک مطالبه!!

چرایی استقبال گسترده از یک مطالبه!!

کد خبر: 4068
  • 18

پلدخترنیوز _نورالدین احمدی از چهره های شاخص، ثابت قدم سیاسی و رسانه ای اصولگرا به نمایندگی از چند کاندیدای پیش ثبت نامی در نمازجمعه هفته گذشته پلدختر خواستار تشکیل هیات اجرایی بی طرف و خداترس از میان اقشار مختلف مردم شد که مورد استقبال گسترده قرار گرفت.

روز جمعه هفتم مهرماه در نمازجمعه پلدختر نورالدین احمدی از چهره های شاخص، ثابت قدم سیاسی و رسانه ای اصولگرا به نمایندگی از چند کاندیدای پیش ثبت نامی خواستار تشکیل هیات اجرایی بی طرف و خداترس از میان اقشار مختلف مردم شد و در بین الصلاتین در سخنانی کوتاه خطاب به امام جمعه پلدختر گفت : « انتظار از حضرتعالی این است به عنوان رهبر معنوی شهرستان فریاد مردم و کاندیداهای محترمی که در نماز حضور دارند را بعنوان یک مطالبه منطقی و قانونی که به حق است، انتظار دارند یک هیات اجرایی بی طرف و خداترس در میان اقشار مردم تشکیل شود تا مردم با انگیزه و شور انقلابی در انتخاباتی شرکت کنند که طراز جمهوری اسلامی باشد را به متولیان و مسئولین امر منعکس کنید.» 

یک روز پس از این اظهارات، کانال های تلگرامی نزدیک به نماینده پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی و همچنین کانال اطلاع رسانی نماینده پلدختر و معمولان در تلگرام بیانیه ای تند در خصوص اظهارات احمدی منتشر کردند.

فارغ از آنکه هرگونه بیانیه و پیام و .... که نوشته میشود، از طرف هر بخشی از جامعه که باشد، بایستی برای صحت اعتبار، عنصر شفافیت داشته باشد یعنی اسامی به صورت شفاف ذیل نوشتار مشخص باشد و در غیر این صورت اگر یک متن و بیانیه بدون انتشار شفاف نام امضاکنندگان منتشر شود، خود به خود فاقد اعتبار قانونی است، سخنان و دغدغه احمدی در خصوص تشکیل هیئت اجرایی مختص به وی نیست و به دلیل اینکه حرف دل قاطبه مردم بوده و واقعیت جامعه پلدختر میباشد، مورد استقبال گسترده شهروندان و کاندیدای پیش ثبت نامی قرار گرفت و کاندیدهای شاخص پیش ثبت نامی با انتشار بیانیه هایی جداگانه از اظهارات نورالدین احمدی در نماز جمعه حمایت کرده و به دنبال تحقق راهبردهای چهارگانه مقام معظم رهبری در برگزاری انتخابات ( مشارکت ، سلامت ، امنیت و رقابت) ، خواهان چینش هیئت اجرایی منصفانه و خداترس از تمام اقشار جامعه شده اند.
 
 مجریان انتخابات وظیفه فراهم کردن بستر و ایجاد اعتماد بین مردم برای حضور حداکثری در انتخابات را بر عهده دارند. یکی از این بسترها که به مطالبه ای فراگیر در بین شهروندان پلدختر و معمولانی تبدیل شده و ضامن سلامت انتخابات میباشد، تشکیل هیئت اجرایی بیطرف و خداترس از میان اقشار جامعه میباشد.

این سوال در اذهان عمومی ایجاد شده که چرا بیان مطالبه بحق و قانونی کاندیدای حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان مبنی بر تشکیل هیئت اجرایی منصفانه و خداترس با حضور اقشار مختلف مردم، حامیان نماینده پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی را نگران و عصبانی کرده است؟! هیئت اجرایی مدنظر آنها باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟! چرا بیان دغدغه و مطالبه شهروندان در نماز عبادی، سیاسی جمعه را ساختارشکنانه توصیف میکنند!؟
به قلم مجتبی پسند سردبیر پایگاه خبری پلدخترنیوز 
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید