امروز: سه شنبه، 7 آذر 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » پست‌های کلیدی دستگاه‌های اجرایی لرستان شناسایی می‌شود

پست‌های کلیدی دستگاه‌های اجرایی لرستان شناسایی می‌شود

کد خبر: 4057
  • 3

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: پست های کلیدی و بلا تصدی دستگاه های اجرایی لرستان در طرح شهید زین الدین بررسی و شناسایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز به نقل از خبرگزاری ایرنا"سمانه حسن پور" امروز پنجشنبه سی ام شهریور ماه سال جاری در جلسه مشترک شورای راهبری توسعه مدیریت و کمیته بهره وری لرستان، اظهار کرد: براساس ظرفیت ها و فرصت های استان و همچنین آمایش سرزمین، مجوز و سهمیه پست های کلیدی بلاتصدی از سازمان اداری و استخدامی کشور اخذ خواهد شد.

وی تصریح کرد: دستگاه های اجرایی مشخص شده مربوط به این موضوع باید ظرف مدت یک هفته (تا پایان شهریور) نسبت به اعلام پست های بلاتصدی تخصصی و کلیدی به دبیرخانه شورا اقدام نمایند.

حسن پور با اشاره به موضوع ارزیابی عملکرد و دستگاه های برتر استان در سال گذشته، بیان کرد: براساس بخشنامه ابلاغی جشنواره شهید رجایی کشور به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ارزیابی دستگاه ها در قالب ۲ هزار امتیاز مورد سنجش قرار گرفت.

وی تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل سازمان اداری و استخدامی کشور هزار امتیاز از این مجموع مربوط به شاخص های عمومی و هزار امتیاز هم مربوط به شاخص های اختصاصی است.

حسن پور افزود: دستگاه های اجرایی استان باید مستندات عملکرد خود را در سامانه "تسما" در مهلت زمانی تعیین شده بارگذاری تا توسط تیم ارزیابی استان بررسی و نتایج نهایی اعلام و در جشنواره شهید رجایی مورد تقدیر قرار گیرند.
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید