امروز: چهارشنبه، 12 مهر 1402
پلدخترنیوز » یادداشت » یادداشت اجتماعی » تداوم نشست های انتخاباتی نماینده پلدختر/ از نگرانی گسترده مردم تا سفر نیمه تمام استاندار

‍ نقض بی طرفی مدیران دولتی در انتخابات؛

تداوم نشست های انتخاباتی نماینده پلدختر/ از نگرانی گسترده مردم تا سفر نیمه تمام استاندار

کد خبر: 4035
  • 10

پلدخترنیوز _سید حمید رضا کاظمی،یکی از افرادی که برای انتخابات حوزه پلدختر و معمولان پیش ثبت کرده ،بر خلاف قوانین موجود؛ تبلیغات انتخاباتی زود هنگام خود را آغاز کرده است.

سید حمیدرضا کاظمی از 47 نفر پیش ثبت نامی انتخابات دوره دوازدهم مجلس در حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان تبلیغات زودهنگام خود را برای حضور در مجلس آغاز کرده است این تبلیغات در حالی شامگاه شنبه هفته جاری در منزل یکی از حامیانش با حضور جمعی از همراهان جریانی و سیاسی او با سخنرانی او و برخی از نیروهای حامی اش برگزار شد که این فعالیت ، فعالیتی زودهنگام و غیر قانونی است زیرا بر اساس برنامه زمان بندی انتخابات ، هنوز حتی ثبت نام نهایی نیز انجام نگرفته و برنامه زمان بندی شده طی نشده است.

اینکه او در یک اقدام غیر قانونی مبادرت به برپایی جلسات خانگی آن هم در فضای باز کرده است یک روی سکه است ، روی دیگر سکه اما حضور مدیران دولتی در نشست هایی است که او برپا کرده است.

اینکه این مدیران بی اعتنا به ممنوعیت حضورشان در نشست های انتخاباتی ، می بایست بر اساس قانون انتخابات له یا علیه کسی فعالیت آشکار نکنند بر مبنای چه ساز وکاری به عنوان همراه او در این نشست ها حضور پیدا می کنند این روزها درافکار عمومی بعنوان یک نکته مبهم مطرح شده است .

این وضعیت کار را به جایی رسانده است که مردم و منتقدین نماینده به دلیل فعالیت های زودهنگام انتخاباتی او و مهم تر این نشست ها حضور مدیران اداری در جلسات انتخاباتی وی به طور آشکار استاندار لرستان را مسئول این وضعیت دانسته و از او بواسطه اهمالش در این زمینه انتقاد کنند.

برای فرهاد زیویاری که بعنوان اولین استاندار بومی لرستان در دولت سید ابراهیم رئیسی منصوب شده است به خوبی وضعیت پلدختر قابل لمس است که اگر نبود سفر خود به شهرستان پلدختر برای افتتاح و کلنگ زنی طرح ها و پروژه های هفته دولت را در روز هشتم شهریور در همان " برگلان سوخته "  نیمه تمام رها نمی کرد .

پلدختر شرایط خوبی ندارد ، دولت نیز به وضعیت پلدختر بی اعتناست ، در عین حال وضعیت قرمز سالهای گذشته انتخابات و حفظ ساختار مدیریتی فعلی که خود را نه کارگزار دولتی که وامدار نماینده و متعهد به تداوم او می دانند زنگ خطر را برای بخش های عظیمی  از مردم به صدا درآمده که نگاهی بر اظهار نظرهای عمومی مردم عادی و خواص  در فضای مجازی و افکار عمومی گواهی بر این وضعی است که فعلا زیویار نماینده عالی دولت در استان در قبال آن خود را به ندیدن زده است .

به قلم عباس دارایی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید