امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » معیشت مردم مهمترین مسئله امروز است

معیشت مردم مهمترین مسئله امروز است

کد خبر: 3911
  • 2

پلدخترنیوز _رئیس کل دادگستری استان لرستان با اشاره به اینکه معیشت مردم مسئله ای بسیار مهم است، گفت: سازمان تعزیرات بایستی برای جلوگیری از مشکلات حوزه خود؛ برنامه محور بوده و برای هر مسئله ای برنامه ریزی کرده و آنها را به خوبی اجرا نماید.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز  سعید شهواری امروز چهارشنبه بیستم اردیبهشت ماه سال جاری در جلسه شورای قضایی استان ، اظهار داشت: سعی میکنیم جلسات شورای قضایی را به صورت ماهانه برگزار کنیم و برای این جلسات دستور کار تعریف کرده و با توجه به اینکه فعالیت دادگستری و سازمان های تابعه برنامه محور است یکی از کارهایی که در جلسات شورای قضایی پیگیری خواهیم کرد مسئله تحقق برنامه ها در یک بازه زمانی و بطور مستمر می باشد
.
وی ضمن اشاره به اینکه برخی از برنامه‌ها نقطه تلاقی در سازمانهای مختلف تابعه دارند و برنامه ها بایستی متوازن پیش بروند، افزود: ملاک ارزیابی در پایان کار میزان تحقق برنامه های تحولی و ابلاغی است که بایستی در این راستا تمام تلاش و کوشش خود را به کار گیریم.

رئیس کل دادگستری استان لرستان عنوان کرد: هر یک از سازمان های تابعه برنامه هایی دارند که بایستی به دقت اجرا شود، یکی از چیزهایی که بایستی به صورت جدی پیگیری شود مسئله حد نگاری است و لازم است که در این راستا موانع شناسایی و با هماهنگی و همکاری همه دستگاه ها به سرعت رفع شوند.

وی شورای قضایی را شورایی برای خدمت به مردم و تحقق ماموریت های قوه قضاییه دانست و افزود: یکی از مسائل و برنامه‌های دادگستری دادرسی الکترونیک است که زیرساخت های آن فراهم شده و بایستی به نهایت خود برسد.

شهواری به دادستان مرکز استان خاطرنشان کرد: بایستی نظارت بیشتری بر ورود افراد به زندان صورت بگیرد و دادسرا ها در صدور قرارهای منتهی به بازداشت دقت و نظارت جدی و کافی داشته باشند.

تنظیم خبر: حسین خدایی 
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید