امروز: پنج شنبه، 30 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » اخذ مجوز استخدام ۲۵۱۰۰ نفر در وزارت بهداشت برای امسال

اخذ مجوز استخدام ۲۵۱۰۰ نفر در وزارت بهداشت برای امسال

کد خبر: 3871
  • 2

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، اخذ مجوز استخدامی ۲۵۱۰۰ نفر برای سال ۱۴۰۲ و تحویل بیش از ۲۰۰۰ پروژه عمرانی را از اقدامات مهمی عنوان کرد که تا پایان سال ۱۴۰۱ انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ دکتر بهروز رحیمی، در نشست با رییس و کارکنان مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری، بر ضرورت توجه به نقاط قابل بهبود و اصلاح فرایندهای طولانی و نیازمند بهبود در سازمان، تاکید و عنوان کرد: مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری باید سیاستگذاری و ریل گذاری مسیر رشد و ارتقای کارکنان نظام سلامت را فراهم کند.

وی همچنین بهبود رفتارهای سازمانی و تعالی پرسنلی را زمینه ساز تحول سازمانی و اداری عنوان کرد و افزود: باید توجه داشته باشیم که تا حد امکان از قوانین و مقررات به نفع کارکنان بهره ببریم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: ارزش تصمیم‌گیری در اتخاذ به موقع آن تصمیم است و اگر زمان طلایی آن بگذرد و درگیر مسائل جزیی شویم، نتیجه مطلوب حاصل نمی‌شود.

بنابر اعلام وزارت بهداشت، وی ضمن اشاره به ضرورت جانشین‌پروری در نظام سلامت، بهره‌گیری از جوانان در امور اجرایی و موقعیت‌های مدیریتی را امری ضروری دانست و گفت: مدیریت اخلاق مدارانه در کنار کار تیمی از مولفه‌های اصلی مدیریت نوین است.

معاون وزیر بهداشت در پایان، تبدیل وضعیت ۷۰ هزار نفر از مشمولین قانون تبدیل وضعیت ایثارگران، اخذ مجوز استخدامی ۲۵۱۰۰ نفر برای سال ۱۴۰۲ و تحویل بیش از ۲۰۰۰ پروژه عمرانی را از اقدامات مهمی عنوان کرد که تا پایان سال ۱۴۰۱ انجام شده است.
منبع: خبرگزاری ایسنا
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید