امروز: چهارشنبه، 12 مهر 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » ضرورت پای کار آمدن تمامی دستگاهها / مسئولان در پلدختر فرصت آزمون و خطا ندارند

ضرورت پای کار آمدن تمامی دستگاهها / مسئولان در پلدختر فرصت آزمون و خطا ندارند

کد خبر: 3856
  • 4

پلدخترنیوز _معاون عمرانی استانداری لرستان ،با اشاره به ضرورت پای کار آمدن تمامی دستگاهها و اتمام وظایف تا پیش از شروع بارش ها ؛ گفت: با توجه به تجربه تلخ و سنگین سیل ۹۸ ، مسئولان در پلدختر فرصت آزمون و خطا ندارند.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز ؛ احمدرضا دالوند عصر امروز سه شنبه بیست و دوم فروردین ماه سال جاری در جلسه فوق العاده ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان پلدختر؛ اظهار داشت: پلدختر تجربه سنگینی در خصوص بحران داشته و هیچ گونه آزمون و خطایی در این زمینه پذیرفته نیست.

وی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی ها بایستی به درستی انجام شود، افزود: اولویت اول ما حفظ جان مردم می باشد .

معاون عمرانی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه  بنا بر گزارشات و پیش بینی ها جنوب پلدختر در معرض بیشترین آسیب قرار دارد ، عنوان کرد:تمام  مدیران و دستگاهها تا فردا ظهر بایستی تمام فعالیت های مربوط به خود را انجام داده و  همچنین اطلاع رسانی ها  در زمینه خطر سیل  و بحران به موقع صورت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه جاده های مناطق گردشگری بایستی در اسرع وقت مسدود شود؛ بیان کرد : دستگاههای متولی محل سکونت های مورد نیاز را تا امشب برای سکونت افراد آماده نموده و اطلاع رسانی نمایند.

دالوند با اشاره به ضرورت جمع آوری و آماده‌سازی مواد غذایی و  تعیین اسکان موقت ، گفت: تخلیه های موقت در روستاها ، شهرها و جاده ها بایستی در اسرع وقت انجام شود.

معاون عمرانی استانداری لرستان با اشاره به اینکه تمامی امکانات و تجهیزات و ماشین آلات  دستگاههای مختلف باید پای کار بیایند، تصریح کرد: با دستگاههایی که در این زمینه همکاری ننمایند،برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به روستاهایی که در حاشیه رودخانه ها و مناطق پر خطر وجود دارند ،خاطرنشان کرد: نقاط اعلام شده در این ۴۸ ساعت بایستی حتما تخلیه شده باشند.

دالوند با اشاره به اماکن تهیه و توزیع ، مغازه ها و مراکز خرید در معرض خطر سریعآ بایستی تخلیه شوند، عنوان کرد: با توجه به پیش بینی های انجام شده مسدودی جاده ها حتمی است که نیازمند جاده جایگزین حتی جایگزین های دوم و سوم می باشد.

وی با اشاره به اینکه پیمانکاران مکلف هستند امکانات خود را در اختیار راهداری قرار دهند ، افزود: مدیریت آزاد راهها حتما بایستی امکانات خود را در اختیار راهداری قرار داده و همچنین انتظار می رود پلیس راه بر حسب تشخیص مصلحت ،مسیرها را مسدود نماید.
تنظیم خبر: حسین خدایی
عکس خبر: محمد رضا فرهادی فرد
 
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید