امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » دادگستری لرستان حامی کارخانجات و واحد های تولیدی خواهد بود

دادگستری لرستان حامی کارخانجات و واحد های تولیدی خواهد بود

کد خبر: 3849
  • 1

پلدخترنیوز _رئیس دادگستری استان لرستان در نشست مشترک با قضات دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان گفت:دادگستری استان امسال از تمامی ظرفیت‌های قانونی در راستای رشد تولید و حمایت از واحدهای تولیدی و کارخانجات استان استفاده خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز  محمد رزم در نشست مشترک شورای معاونین دادگستری استان با قضات دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان اظهار داشت :استان لرستان امن‌ترین استان کشور است و مردم این استان که انقلابی، ایثارگر و ولایت مدار هستند، مستحق هرگونه خدمت می‌باشند.

وی افزود: ما در دستگاه قضایی و مراجع امنیتی شرعاً وظیفه داریم که امنیت مردم را در حد اعلاء تأمین نماییم و با توجه به شاخص¬های مربوطه به شخصه معتقدم لرستان امن‌ترین استان کشور می‌باشد.

رئیس دادگستری استان لرستان عنوان کرد: در سال گذشته با تلاش شبانه روزی همکاران قضایی و مراجع ضابط چند باند سرقت مسلحانه در استان کشف و اعضاء آنها شناسایی، دستگیر و تحت تعقیب قرار گرفتند و در همه پرونده‌ها برای متهمین کیفرخواست صادر شد.

وی با اشاره به اینکه لازم است حفظ امنیت استان مورد توجه و اهتمام ویژه قرار گیرد ، بیان کرد: در این راستا دادگستری استان بدون اغماض و با جدیت و قاطعیت با اراذل و اوباش، مرتکبین قتل های عمدی، سرقت‌های مسلحانه، قاچاقچیان سلاح و مهمات و مواد مخدر، عوامل تیراندازی، اختلاس و ارتشاء  و دیگر جرایم مهم برخورد خواهد نمود.

ریاست کل دادگستری استان لرستان با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری، تصریح کرد: همه ما موظف هستیم برای تحقق این دستور ولی فقیه تلاش نموده و دادگستری استان امسال نیز از تمامی ظرفیت‌های قانونی در راستای رشد تولید و حمایت از واحدهای تولیدی و کارخانجات استان استفاده خواهد کرد.

رزم گفت: انجام صحیح و شایسته وظایف ما مستلزم برنامه‌ریزی دقیق است و در برنامه عملیاتی سالجاری دادگستری استان موضوعات مهمی همچون کاهش پرونده‌های موجودی و افزایش مختومه، اتقان آراء، اجرای احکام، دادرسی الکترونیک و ... پیش بینی شده و بر اجرای کامل برنامه عملیاتی مصوب در سطح استان نظارت معمول خواهد شد.

تنظیم خبر:حسین خدایی 
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید