امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار فرهنگی هنری » آغاز عضوگیری انجمن صنفی فعالان رسانه ای لرستان

آغاز عضوگیری انجمن صنفی فعالان رسانه ای لرستان

کد خبر: 3744
  • 8

پلدخترنیوز _دبیر انجمن صنفی فعالان رسانه ای لرستان از آغاز عضوگیری ای انجمن از فعالان حوزه رسانه در استان خبر دادو گفت:صدور کارت های عضویت تا قبل از پایان سال انجام خواهد شد.

سید احمد موسوی دبیر انجمن صنفی فعالان رسانه ای لرستان عصر دوشنبه سوم بهمن ماه جاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلدخترنیوز با اعلام این خبر اظهار داشت : پس از طی مراحل تاسیس و برگزاری مجمع عمومی در نهایت با انتخاب هیات مدیره، انجمن فعالان رسانه ای استان لرستان تحت مجوز شماره ۲۴۹-۳/۱-۲۶ در مورخه ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ از سوی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان تاسیس و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

وی افزود: همه افرادی که در حوزه رسانه و رسته های مختلف آن در مرکز استان و شهرستانها فعالیت می کنند می توانند در این انجمن عضو شوند لذا رویکرد این انجمن متفاوت و با این عنوان برای نخستین بار در کشور موفق به اخذ مجوز گردید و به طورقطع برنامه ها و عملکردی متفاوت نیز خواهد داشت.

دبیر انجمن صنفی فعالان رسانه ای لرستان به چگونگی عضویت در این انجمن صنفی اشاره کرد و گفت :عضوگیری یکی از اولویت های انجمن است که در همین راستا اعضای هیات مدیره نسبت به آن تاکید دارند لذا با استناد به مواد قانونی اساسنامه و مصوبه مورخه ۱۳ دی ماه جاری هیات مدیره مراحل عضویت در انجمن مصوب شد و پیرو این مصوبه متقاضیان واجد شرایط می توانند با ارایه مدارک لازم نسبت به عضویت در این انجمن اقدام کنند.

وی در ادامه  با اشاره به شرایط عضویت در انجمن مطابق مصوبه هیات مدیره بیان کرد:داشتن حداقل ۲ سال سابقه فعالیت رسانه ای در حوزه های مختلف رسانه  ارائه اسناد،داشتن معرفی نامه کتبی از رسانه محل کار، تاییدیه برای فعالان فضای مجازی با تایید اعضای هیئت مدیره،داشتن بیمه رسانه ای یا غیررسانه ای مدیران و کارشناسان حوزه روابط عمومی ادارات و همچنین داشتن اثر مکتوب خبری با تأیید هیئت مدیره از جمله شرایط مورد نیاز برای عضویت می باشد.

دبیر انجمن صنفی فعالان رسانه ای با اشاره به مدارک مورد نیاز برای عضویت ، تصریح کرد: پوشه و گیره،درخواست کتبی متقاضی جهت عضویت، تصویر شناسنامه و کارت ملی،عکس پرسنلی ۲ قطعه،تکمیل فرم عضویت، معرفی نامه کتبی از رسانه محل کار
، واریز مبلغ ۱۵۰ هزار تومان بحساب بانکی مشترک در بانک تجارت بشماره ۲۷۰۰۲۵۲۵۹۳ بنام محدثه مقدم ( ریس هیأت مدیره ) و سهراب فرشاد ( خزانه دار) بابت حق ورودیه، واریز مبلغ ۵۰ هزار تومان بحساب فوق بابت حق عضویت سالانه موارد مورد نیاز برای عضویت می باشد.

موسوی خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند مدارک خود را از مورخه سوم دی ماه بمدت بیست رورز در روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته به دفتر رسانه ای آقای حمید مریدی عضو هیئت مدیره واقع در خرم‌آباد- خیابان معلم- روبروی هتل رنگین کمان- طبقه فوقانی بانک صادرات از ساعت ۹ صبح لغایت ۱۲ ظهر تحویل و رسید دریافت نمایند شماره تماس ۰۹۱۶۶۶۹۳۲۴۸ جهت هماهنگی های بیشتر نیز اعلام می گردد.

عضو هیات مدیره انجمن صنفی فعالان رسانه ای لرستان همچنین از صدور کارت عضویت برای اعضا خبر داد و گفت : طبق برنامه ریزی های بعمل آمده مهلت تحویل مدارک ۲۰ روز اعلام شده و پرونده ها پس از طرح در هیات مدیره و تایید مدارک تا قبل از پایان سال کارتهای عضویت انجمن به اعضا تحویل خواهد داده شد.

موسوی افزود:با تصویب هیات مدیره از تاریخ درج این فرآخوان کلیه خدمات انجمن صرفاً به افرادی تعلق خواهد گرفت که عضو رسمی انجمن هستند به همین منظور از همکاران تقاضا می شود در موعد مقرر اعلام شده نسبت به عضویت اقدام کنند.

تنظیم خبر: حسین خدایی 
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید