امروز: چهارشنبه، 12 مهر 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » برنامه‌های اوقات فراغت جوانان وضعیت مطلوبی ندارد

فرماندار شهرستان پلدختر ؛

برنامه‌های اوقات فراغت جوانان وضعیت مطلوبی ندارد

کد خبر: 3715
  • 18

پلدخترنیوز _ فرماندار شهرستان پلدختر گفت: برنامه های اوقات فراغت جوانان در وضعیت مطلوب نبوده و متناسب با شعار دولت نیست.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز ؛حمید خادم فرماندار پلدختر  امروز چهارشنبه هفتم دی ماه جاری در جلسه ساماندهی امور جوانان با اشاره به اینکه در حال حاضر،برنامه های اوقات فراغت جوانان در وضعیت مطلوب و متناسب با شعار دولت نیست، اظهار داشت:در این راستا هیچ گونه کم کاری قابل قبول و پذیرفتنی نیست.

وی با اشاره به اینکه  اشتغال و ازدواج جوانان موضوع بسیار مهمی است، افزود:این مشکل باید توسط مدیران برطرف شود و همه موظف هستند در این راستا تلاش بیشتر نمایند.

فرماندار پلدختر با اشاره به اینکه یکی از راههای اشتغالزایی ارائه تسهیلات می باشد؛عنوان کرد:سیستم زنجیره ای ضمانت باعث مشکلات فراوانی شده که با توجه به اینکه منشأ آن سیل زدگی می باشد لازم است به صورت ویژه تری به آن نگاه شود.

وی خاطرنشان کرد:مشکلات خانه جوان نیازمند پیگیری جدی می باشد.

ازدواج آسان نیازمند فرهنگ‌سازی است 

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛سرهنگ فردین زارع جانشین فرماندهی سپاه ناحیه پلدختر امروز چهارشنبه هفتم دی ماه سال جاری در جلسه ساماندهی امور جوانان ، اظهار داشت : ازدواج آسان نیازمند فرهنگ‌سازی می باشد.


وی با اشاره به روی آوردن جوانان به مواد مخدر و کم شدن حضور آنها در محافل دینی ،افزود: اگر ارتباط این جوانان با مساجد خوب رقم بخورد ناهنجاری ها در بیشتر زمینه ها  قابل کنترل خواهد بود. 

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه پلدختر با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها بایستی برای ایجاد زمینه ازدواج آسان تلاش نمایند، عنوان کرد: در راستای جهاد تبیین لازم است روایت درستی از دستاوردهای انقلاب داشته باشیم.
ضرورت تجلیل از ورزشکاران مدال آور کشوری 

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز  سید حبیب موسوی بخشدار معمولان ؛امروز چهارشنبه هفتم دی ماه جاری در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان  شهرستان پلدختر  اظهار داشت: پیشنهاد می شود در هر جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان از یک ورزشکار خانم و آقا که در مسابقات کشوری مدال آور بوده اند تجلیل شود.
عضو شورای شهر پل‌دختر؛
مسئولان حامی ورزشکاران و پیگیر مشکلات تسهیلاتی جوانان باشند 

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز ؛حامد رحمتی عضو شورای شهر پلدختر امروز چهارشنبه هفتم دی ماه جاری در جلسه ساماندهی امور جوانان ،با اشاره به لزوم حمایت از  فرمانداری و مدیران دستگاه‌های اجرایی از ورزشکاران افتخار آفرین پلدختری، اظهار داشت: امروز اشکان میرکاری قهرمان کشوری،کشتی فرنگی، از لحاظ مالی و اشتغال نیازمند حمایت مسئولین می باشد.

وی با اشاره به شروط سنگین بانک ها برای دریافت تسهیلات ازدواج ، افزود: انتظار می رود فرماندار بعنوان ریاست شورای تأمین  ورود نموده و پیگیر مشکلات جوانان در بحث دریافت وام ازدواج باشند .
ساختمان خانه جوان نیازمند نگهبان امنیتی است 

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز مصطفی جودکی کارشناس امور جوانان اداره ورزش شهرستان پلدختر در جلسه ساماندهی امور جوانان اظهار داشت: ساختمان خانه جوان بدلیل موقعیت خاص  از امنیت برخوردار نیست. 

وی با اشاره به اینکه خانه جوان پلدختر در انتهای سال ۹۶ و ابتدای سال ۹۷ در اختیار ورزش و جوانان قرار گرفته ؛افزود: این ساختمان با  متراژ  ۴۰۰ متری فاقد گاز بوده و و مهمترین مشکل آن نداشتن نگهبان می باشد.

 کارشناس امور جوانان اداره ورزش شهرستان پلدختر با اشاره به اینکه این ساختمان در سال ۹۷ با مبلغی حدود ۱۸۰ میلیون تومان تجهیز شد، عنوان کرد: متأسفانه بدلیل موقعیت خاص و نداشتن نگهبان تمام تجهیزات در دو هفته بعد از تجهیز مورد سرقت قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه نرده های محافظ آهنی ، کابل های برق ، پریز و سایر تجهیزات آن  به سرقت رفته ، بیان کرد: امیدواریم در خصوص رفع مشکل امنیتی این ساختمان اقدام عاجلی انجام شود.

تنظیم خبر: حسین خدایی
عکس خبر: محمد رضا فرهادی فرد
 
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید