امروز: سه شنبه، 7 آذر 1402
پلدخترنیوز » رفع مشکلات گلزار شهدای پلدختر و معمولان الزامی است

رفع مشکلات گلزار شهدای پلدختر و معمولان الزامی است

کد خبر: 3678
  • 18

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به اینکه ما همه داشته هایمان را مدیون شهدا و جامعه ایثارگری هستیم؛گفت:رفع مشکلات گلزار شهدای پلدختر و معمولان الزامی است.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز ؛منصور کریمی فرد فرمانده سپاه ناحیه پلدختر صبح امروز دوشنبه چهاردهم آذر ماه جاری در جلسه برنامه ترویج فرهنگ، شهید و شهادت  با اشاره به اینکه ما همه  داشته هایمان را مدیون شهدا و جامعه ایثارگری هستیم؛اظهارداشت:رفع مشکلات گلزار شهدای پلدختر و معمولان الزامی است.

وی با اشاره به اینکه در بنیاد شهید دو موضوع بعنوان بال محسوب می‌شود،افزود:خدمت رسانی مطلوب و انجام فعالیتهای فرهنگی چنانچه به خوبی و در یک راستا با هم حرکت نمایند سازمان بنیاد شهید در رسیدن به اهداف خود موفق خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به اینکه یکی از مهمترین برنامه‌های بنیاد شهید در سطح جامعه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می باشد،عنوان کرد:بازسازی عملیات والفجر ۹ یکی از برنامه های خوبی است که تاکنون در این زمینه در سطح شهرستان پلدختر برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از شهدای شهرستان پلدختر،جزو شهدای شاخص بوده و پلدختر هویزه ثانی نامیده می شود،بیان کرد:انتظار می رود نسبت به این شهرستان توجه ویژه شده چرا که پلدختر قدمگاه شهدا بوده است.

کریمی فرد با اشاره به اینکه بیش از ۶۰ یادواره شهدا در طی دو سال گذشته برگزار شده است،گفت:کنگره ۶۵۴۸ شهید سال آینده برگزار خواهد شد و در همین راستا سرکشی از خانواده های شهدا و برگزاری یادواره محله به محله انجام شده است.

فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به اینکه خانواده شهدا نقطه نورانی نظام بوده و وحدت کنونی را مدیون حضورشان هستیم،تصریح کرد:وضعیت گلزار شهدای معمولان پس از جریان سیل دغدغه  همه ما و خانواده شهدا بوده که نیازمند پیگیری جدی می باشد.

وی با تاکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت گلزار شهدای پلدختر،خاطرنشان کرد:تصاویر شهدای در ورودی شهر، بلوار امام و سطح شهر نیازمند رسیدگی و تعویض می باشد.

کریمی فرد با اشاره به اینکه برای تکمیل مقبره شهدای گمنام پلدختر پیش از این در سال ۱۳۹۹حدود ۳۰۰میلیون تومان اعتبار در اختیار سپاه ناحیه پلدختر قرار گرفت،افزود:بیش از ۸۰درصد کار انجام شده اما برای ادامه و تکمیل کامل آن نیازمند همکاری هستیم.

وی با اشاره به لزوم رسیدگی به وضعیت اشتغال فرزندان و خانواده های شهدا در ادارات شهرستان، عنوان کرد:با توجه به تکمیل ظرفیت قطعه شهدا پلدختر انتظار می رود برای رزمندگان،ایثارگران و جانبازان قطعه زمین مخصوصی در گلزار شهدای این شهر تعیین شود.
خبر: حسین خدایی
عکس خبر: محمد رضا فرهادی فرد
 
دسته بندی: ---
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید