نماینده ولی فقیه در لرستان؛ بالاترین عبادت خدمت کردن به مردم است/ خانواده های شهدا حقانیتی برای نظام جمهوری اسلامی هستند

تاریخ انتشار : 21 آذر 1397, 21:12
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، آیت الله سیداحمد میرعمادی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهر معمولان که با محوریت معارفه امام جمعه جدید این شهر برگزار شد بیان داشت: در برنامه های معارفه ای که برگزار می‌شود ما صرف معارفه را در نظر نمی گیریم و معارفه امام جمعه معمولان را یک فرصت برای خدمت به مردم می‌دانیم و بر همین اساس مدیرکل‌های استانی را به جلسه معارفه دعوت کردیم تا مشکلاتی که در شهر وجود دارد برطرف شود.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه فلسفه وجودی یک مسئول خدمت کردن به مردم است اظهار داشت: امروز بالاترین عبادت خدمت کردن به مردم است، مردمی که در تمام صحنه ها حاضر هستند ودر چهل سالگی انقلاب اسلامی پای انقلاب ماندند  و ایستادگی کردند که باید به آنها خدمت کرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: خانواده های شهدا حقانیتی برای نظام جمهوری اسلامی هستند که اینها بار مسئولیت ما را سنگین می کند واگر شبانه روز کار کنیم هم کم است.

وی عنوان کرد: مردم با تمام اموال، وقت و جان خود آماده جانفشانی برای انقلاب هستند که باید کمر همت برای خدمت رسانی به این مردم بسته شود چون یکی از علل اصلی تداوم انقلاب اسلامی دستاورد های بی نظیر این انقلاب است، اگر این تلاش و خدمات رسانی به مردم نبود انقلاب هم وجود نداشت. 

آیت الله میرعمادی عنوان کرد: انقلاب اسلامی امروز بالنده و با نشاط است به برکت دستاوردهای انقلاب اسلامی است که باید خدمت رسانی ها را بیشتر کنیم وآن را ادامه دهیم چون این امر مایه سربلندی است.

این مقام مسئول تصریح کرد: هیچ گونه خدمت رسانی به مردم علارغم سنگ اندازی هایی که توسط دشمنان صورت می گیرد کم نشده که نشان از این است که دست غیبی پشت این انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان ساخت: قبل از انقلاب دنیا به دوبلوک شرق و غرب تقسیم شده بود اما امروز به برکت انقلاب اسلامی بلوک شرق و غرب از بین رفت و امروز جبهه انقلاب اسلامی محکم در برابر جبهه استکبار ایستاده است.

آیت الله میرعمادی بیان کرد: جبهه مقاومت که شکل گرفته برگرفته و ریشه آن انقلاب اسلامی است و امروز دنیا شاهد است که یک طرف آمریکا و یک طرف ایران است و کشورهای دنیا هم به همین صورت در حال تقسیم هستند که یا با آمریکا ویا با ایران هستند و دیگر از بلوک شرق و غرب خبری نیست و امروز این جبهه انقلاب اسلامی و جبهه استکبار جهانی وجود دارند که این برای ما مهم و ارزشمند است چون این انقلاب به سن کمال خودش رسیده‌است

نماینده ولی فقیه در لرستان در پایان خاطر نشان کرد: ریشه های انقلاب مستحکم شده و ما باید از شاخ و برگ انقلاب محافظت کنیم چون دشمن درحال زدن شاخ وبرگ انقلاب است و توانایی اینکه ریشه انقلاب را بزند  وبه آن آسیب وارد کند ندارد واین تحریم ها ،توطئه ها راه به جایی نخواهد برد چون مردم ما بابصیرت و آگاه هستند

محمدرضا فرهادی فرد/ پایگاه خبری پلدخترنیوز


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=361

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود