امروز: چهارشنبه، 12 مهر 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » اعتبارات تخصیص یافته شهرداری سراب حمام بیش از بودجه برآوردی امسال است

اعتبارات تخصیص یافته شهرداری سراب حمام بیش از بودجه برآوردی امسال است

کد خبر: 3598
  • 1

شهردار سراب حمام گفت : میزان اعتبارات مصوب و تخصیص شده کنونی شهرداری سراب حمام بیش از مبلغ برآوردی جهت اجرای طرح های برنامه و بودجه در سال جاری می باشد.

محمد ولی حیدروند شهردار سراب حمام عصر امروز پنجشنبه دوازدهم آبان ماه جاری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلدخترنیوز اظهار داشت:با پیگیری های انجام شده میزان اعتبارات مصوب  و تخصیص شده  کنونی شهرداری سراب حمام بیش از مبلغ برآوردی جهت اجرای طرح های برنامه و بودجه در سال جاری می باشد 


وی با تشریح اعتبارات تخصیص یافته، افزود:مبلغی حدود 2میلیارد و 200 میلیون تومان جهت امور عمرانی از جمله  بهسازی و آسفالت معابر سطح شهر ، 1 میلیارد تومان نیز جهت لایروبی و احداث کانال وسط شهر و کمک  حوزه اداره کل شهری و شوراهای استان و سازمان مرکزی شهرداری ها و همچنین حدود 1 میلیارد تومان بابت امور عمرانی و هزینه های جاری شهرداری شهر تازه تاسیس سراب حمام  پیش بینی، تخصیص و واریز شده است.

 
شهردار سراب حمام با اشاره به اینکه مطابق پیش بینی و تصویب برنامه و بودجه شهرداری درسال 1401 کلا  مبلغ 2 میلیارد و 300 میلیون تومان بوده  که در ابتدای سال به تایید شورای  شهر و هیات  تطبیق شهرستان  نیز رسیده ،عنوان کرد:با پیگیری  و رایزنی های متعدد، تا کنون  از محل اعتبارات  سازمان برنامه و بودجه استان بابت بهسازی معابر و فضای سبز قریب به 2میلیارد و دویست میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

حیدروند گفت: مجموع اعتبارات دریافتی و در نظر گرفته شده بیش از 4میلیارد و 200میلیارد می باشد که نسبت به بودجه مصوب سالانه 2میلیارد و 300میلیون تومانی  این شهرداری مبلغ مناسب و بیشتر از برنامه می باشد.

وی با اشاره به اینکه از محل اعتبارات در اختیار نسبت به تامین و اجاره ساختمان محل شهرداری اقدام و  لوازم و ملزومات اداری  مورد نیاز شهرداری اقدام شده بیان کرد: امیدواریم با تعامل خوب و ارزشمند شورای شهر گامهای موثرتری برداریم.


 حیدروند تصریح کرد: همچنین بابت لایروبی و احداث کانال وسط شهر 1 میلیارد تومان  و مازاد بر اعتبار فوق لحاظ شده و اعتبار نقدی شهرداری حدود 1میلیارد تومان شامل کمک مدیریت شهری استان، سازمان  شهرداریهای کشور بابت هزینه های جاری و عمرانی  موجود است.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید