امروز: پنج شنبه، 3 فروردین 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » معرفی بیش از ۱۵ کارمند متخلف در ادارات لرستان به تخلفات اداری

معرفی بیش از ۱۵ کارمند متخلف در ادارات لرستان به تخلفات اداری

کد خبر: 3545
  • 0

مدیرکل بازرسی لرستان گفت: بیش از ۱۵ نفر در دستگاه‌های اجرایی به هیأت‌های تخلفات اداری و کمیته‌های انضباطی در استان معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز سعید رازانی سه شنبه نوزدهم مهر ماه جاری در  نشست خبری با خبرنگاران که به مناسبت ۱۹ مهر سال‌روز تأسیس سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد، اظهار کرد:  باتوجه به زیاد بودن دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، نهادها، بانک‌ها و شهرداری‌ها و فرمانداری‌ها نظارت روی آن‌ها برعهده بازرسی است.

وی اضافه کرد: در ابتدای هر سال براساس برنامه زمان‌بندی و مصوبه سازمان بازرسی کل کشور از دستگاه‌های فوق حول موضوع و محورهای معین بازرسی به عمل می‌آید.

مدیرکل بازرسی لرستان گفت: در کنار این امر، بازرسی‌های موردی را برحسب گزارش‌هایی که به سازمان واصل شده انجام و پرونده تشکیل می‌شود.

رازانی عنوان کرد: در بازرسی‌های سرزده همکاران به صورت سرزده از دستگاه‌های خدمات‌رسان که ارباب رجوع زیادی دارند، بازرسی‌ها را انجام دادند.

وی بیان کرد: تأکید دکتر خدائیان، رئیس بازرسی کل کشور این است که بازرسی‌ها به صورت الکترونیکی انجام شود و تلاش کنیم از این طریق گلوگاه‌های فساد را شناسایی کنیم که نیاز است زیرساخت‌های انجام این پروژه در دستگاه‌های اجرایی آماده شود.

مدیرکل بازرسی لرستان عنوان کرد: تلاشمان این است که در دستگاه‌های اجرایی این زیرساخت آماده شود و پیگیری‌ها به طور جدی انجام خواهد شد تا با یک کد کاربری بتوانیم بازرسی را به صورت الکترونیکی انجام دهیم.

رازانی با بیان اینکه در سال جاری بیش از ۱۵ نفر در دستگاه‌های اجرایی به هیأت‌های تخلفات اداری و کمیته‌های انضباطی معرفی شدند، افزود: توبیخ کتبی و کسر حقوق، محرومین از انتصاب پست‌های مدیریتی برای این افراد صادر شده است.
منبع: خبرگزاری ایسنا
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید