امروز: سه شنبه، 1 خرداد 1403
پلدخترنیوز » پیگیری برای برون سپاری خدمات ادارات به دفاتر پیشخوان در لرستان

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان مطرح کرد؛

پیگیری برای برون سپاری خدمات ادارات به دفاتر پیشخوان در لرستان

کد خبر: 3538
  • 1

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان از پیگیری برای برون سپاری خدمات ادارات به دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر «آی سی تی» روستایی در این استان خبر داد.

.
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، مجتبی صارمی دوشنبه یازدهم مهر ماه در جلسه مسائل و مشکلات مرتبط با دفاتر پیشخوان خدمات دولت و دفاتر ICT روستایی لرستان با بیان اینکه از اهداف ویژه ایجاد دفاتر پیشخوان دولت و ICT روستایی، گسترش عدالت اجتماعی، ارتقای سلامت اداری، تمرکز زدایی و افزایش بازدهی در سرعت و کیفیت خدمات اداری و… است اظهار داشت: کار آفرینی و اشتغالزایی برای بخش خصوصی، کاهش فاصله مراکز خدمت با مخاطبین از دیگر اهداف این دفاتر است.

وی گفت: از مزایای احداث دفاتر می‌توان علاوه بر کسب در آمد به سهولت دسترسی آحاد مردم به ارائه کنندگان خدمات، کاهش ترددهای شهری و هزینه صرفه جویی در زمان، کاهش مصرف سوخت و آلاینده‌های زیست محیطی، جلب رضایت و تکریم ارباب رجوع، اشاره کرد.

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان عنوان کرد: در تلاش هستیم با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی استان خدمات قابل برون سپاری را شناسایی و خدمات بیشتری را به دفاتر پیشخوان دولت واگذار و زمینه دسترسی آسان به خدمات دستگاه‌ها را، برای مردم استان فراهم آوریم.

در ادامه رئیس انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت در لرستان، عدم تعادل بین هزینه و تعرفه خدماتی را از جمله مسائل و مشکلات این دفاتر عنوان کرد و گفت: برخی از دفاتر حتی قادر به تأمین هزینه‌های جاری و پرسنلی خود نیستند، همچنین افزایش بی رویه صدور مجوز ایجاد دفاتر جدید پیشخوان در شهرها و عدم رعایت شعاع صنفی توسط دفاتر از دیگر مشکلات این دفاتر است که ضرورت دارد رفع شوند.
منبع:خبرگزاری مهر
دسته بندی: ---
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید