امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » ۳ هزار دقیقه مکالمه رایگان در طرح منطقی شدن هزینه تلفن ثابت در استان لرستان

۳ هزار دقیقه مکالمه رایگان در طرح منطقی شدن هزینه تلفن ثابت در استان لرستان

کد خبر: 3525
  • 0

مسئول روابط عمومی مخابرات منطقه لرستان  گفت: ابلاغیه جدید مصوب شده ستاد تنظیم بازار، با اختصاص میزان قابل توجهی مکالمه رایگان با مدت زمان های مشخص در مکالمه تلفن ثابت و طرح منطقی شدن هزینه ها، به نفع مشتریان است.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه لرستان، امیر علی پناهیان امروز چهارشنبه ششم مهرماه جاری ضمن تشریح مزایای طرح اخذ حداقل هزینه نگهداری از مشتریان گفت: در این طرح برای مشتریان خرم آبادی  با پرداخت مبلغ 15 هزارتومان،  ۳هزار و ۳۳۳ دقیقه مکالمه رایگان شهری بالغ بر۵۶ ساعت در طول یک ماه، و برای مشتریان دیگر شهرستان ها، با پرداخت مبلغ ۱۰هزار تومان،۲هزار و۶۶۶ دقیقه مکالمه رایگان اختصاص می یابد.

وی افزود: هدف اصلی از این طرح، اخذ حداقل نگهداری برای تلفن های بدون کارکرد است که با عدالت ارتباطی نیز همخوانی دارد، یعنی به صورت میانگین ماهانه ۲۵ هزار تومان هزینه نگهداری خط است و اکثریت مشتریان با استفاده از این طرح قبوض ماهانه زیر ۲۰ هزار تومان خواهند داشت.

بر اساس این گزارش هزینه نگهداری یک خط تلفن ثابت برای مخابرات حدود ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان است.در صورتی که مشترکان ماهانه ۶ هزار و ۴۰۰ تومان پرداخت می‌کنند و این تفاوت با توجه به تعداد مشترکان ضرر زیادی را به مخابرات تحمیل می‌کند. امسال باتوجه به افزایش حقوق، حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰میلیارد تومان به هزینه‌های مخابرات اضافه شده است.

وی گفت : ثابت ماندن تعرفه ها در ۱۲ سال گذشته علی رغم تورم های چندصددرصدی در تمام بخش ها،از چالش‌ها ی اصلی مخابرات است که سبب شده تا منابع مورد نیاز برای توسعه این بخش به سختی صورت گیرد . منطقی سازی تعرفه ها راهگشای توسعه شبکه مخابرات خواهد بود .
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید