امروز: سه شنبه، 8 آذر 1401
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » ضرورت دریافت مجوز و پرداخت هزینه حفاری توسط ادارات متولی

ضرورت دریافت مجوز و پرداخت هزینه حفاری توسط ادارات متولی

کد خبر: 3513
  • 2

شهردار پلدختر در جلسه شورای ترافیک و ستاد استقبال از مهر ،گفت:دریافت مجوز و پرداخت هزینه حفاری پیش از انجام حفر برای ادارات متولی الزامی و ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز صدیقه میری شهردار پلدختر امروز سه شنبه بیست و نهم شهریور ماه جاری در جلسه شورای ترافیک و ستاد استقبال از مهر شهرستان پلدختر،  اظهار داشت: برخی از  تابلوها ترمیم و بعضی ها نصب و آشکار سازی شدند.

وی افزود:با توجه به آغاز فصل مدارس در برخی مناطق خط کشی انجام شده و برای سایر نواحی در  حال انجام می باشد .

شهردار پلدختر با اشاره به انجام نظافت و رنگ آمیزی مبلمان پایانه مسافربری شهری،عنوان کرد:در جلسه گذشته در خصوص رسیدگی و پیگیری وضعیت جایگاه های سوخت مشکلاتی بیان شد که در این زمینه شهرداری هیچ گونه مسئولیت قانونی ندارد.

وی  با تاکید بر اینکه دستگاههای اجرایی مکلف به پرداخت هزینه حفاری به شهرداری هستند ، تصریح کرد: به استناد ماده ۱۰۳ قانون پیش از هرگونه کنده کاری و حفاری دریافت مجوز کتبی از شهرداری ها اجباری می باشد اما متأسفانه از ابتدای سال حفاری ها بدون مجوز شهرداری انجام شده است.
مصوبات شورای ترافیک به زمانبندی جهت اجرای فوری نیاز دارند

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز شهرام عزیزی نائب رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر امروز  سه شنبه بیست و نهم شهریور ماه جاری در جلسه شورای ترافیک  و ستاد استقبال از مهر شهرستان پلدختر ،اظهار داشت:مصوبات شورای ترافیک نیازمند پیگیری و زمانبندی برای اجرا هستند .

وی افزود:شهر پل‌دختر چندان وسعتی ندارد که مصوبات آن زمان بر باشد و تنها به هماهنگی بین بخشی برای اجرای آنها در کوتاهترین زمان ،نیاز داریم.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر  عنوان کرد:برای سرویس مدارس پروانه فعالیت یکساله صادر خواهد شد و فعالیت آنها جنبه قانونی دارد.
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید