امروز: دوشنبه، 11 مهر 1401
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » کسری بودجه علت تکمیل نشدن یادمان شهدای گمنام پلدختر

کسری بودجه علت تکمیل نشدن یادمان شهدای گمنام پلدختر

کد خبر: 3505
  • 1

سرپرست فرمانداری پلدختر در جلسه شورای هماهنگی هفته دفاع مقدس گفت:کسری بودجه علت تکمیل نشدن یادمان شهدای گمنام پلدختر می باشد.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز حمید خادم سرپرست فرمانداری پلدختر صبح امروز یکشنبه بیست و هفتم شهریور ماه جاری در جلسه شورای هماهنگی دفاع مقدس شهرستان پلدختر با ابراز تأسف و شرمندگی در خصوص عدم  ادای احترام کافی و حق و حقوق واقعی شهدای گمنام و خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان ، اظهار داشت:جهت تکمیل یادمان شهدای گمنام پلدختر پیمانکار معرفی شده بود اما متأسفانه با کسری بودجه مواجه می باشد.

وی با اشاره به ابلاغ نامه ای تحت عنوان  تعیین فردی جهت تهیه دانشنامه جامع شهدا در هر شهرستان ؛افزود: بر اساس این نامه در پلدختر نیز این برنامه برای تمام نقاط شهرستان انجام خواهد شد

سرپرست فرمانداری پلدختر با اشاره به حق بودن  مطالبه گری رسانه ها در خصوص یادمان شهدای گمنام ، عنوان کرد: امیدواریم بتوانیم امسال برنامه های مناسبتی هفته دفاع مقدس با  محتوای جدید و کیفیت بهتری  اجرا شود.

وی با اشاره به لزوم بهسازی پل داخل سراب حمام و پل ابراهیم آباد شهر معمولان  ، بیان کرد:پل معمولان در حال اتمام است اما متأسفانه با کمبود منابع مالی مواجه شده است.
مسئولان از مطالبه گری رسانه ها خوشحال باشند

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز سیدمحسن موسوی امام جمعه شهر پلدختر،صبح امروز یکشنبه بیست و هفتم شهریور ماه جاری  در جلسه شورای هماهنگی دفاع مقدس شهرستان اظهار داشت:مسئولان از مطالبه گری و انتقاد منصفانه خرسند باشند.

وی با اشاره به اینکه فرقی در خدمت رسانی بین شهرهای شهرستان پلدختر وجود ندارد،  افزود: انتقاد از مسئولین باید منصفانه بوده و به موقع تقدیر و نقد انجام داد.

امام جمعه شهر پلدختر  با تاکید بر پیگیری جهت راه اندازی پایگاه انتقال خون شهرستان پلدختر بعنوان یک ضرورت در اسرع وقت، عنوان کرد:تجهیزات و لوازم جانبی پایگاه انتقال خون آماده بهره‌برداری است و وعده داده شده در هفته دفاع مقدس بهره‌برداری شود.

وی خاطرنشان کرد: بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، در شهرهای سراب حمام و معمولان تجلیل از خانواده های شهدا انجام خواهد شد.
ضرورت تلاش صادقانه و صبورانه مسئولان جهت رفع مشکلات سراب حمام

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز محمد ولی حیدروند شهردار سراب حمام صبح امروز یکشنبه بیست و هفتم شهریور ماه جاری  در جلسه شورای هماهنگی دفاع مقدس شهرستان اظهار داشت: مسئولان ادارات اجرایی برای رفع مشکلات شهر سراب حمام صبورانه تلاش نمایند.

وی افزود: هیچ اداره ای در شهر سراب حمام وجود ندارد و انتظار می رود مسئولان در این شهر حضور فیزیکی داشته و یا شعبی از ادارات دایر شده تا مردم بتوانند رودرو مشکلات را با مسئولین مربوطه در میان بگذارند.

شهردار سراب حمام ،عنوان کرد: مسئولان بایستی در برابر خواسته های مردمی انتقاد پذیر باشند.

وی با اشاره به فعالیت های انجام شده جهت  هفته دفاع مقدس ،بیان کرد: شهرداری سراب حمام هیچ گونه اعتباری دریافت نکرده ، و تا کنون با هزینه شخصی توانستیم بسیاری از مشکلات را برطرف نماییم که انتظار می رود این موضوع در اسرع وقت با تأمین اعتبارات برطرف شود.

حیدورند با اشاره به نصب بنر چهارده شهید شهر سراب حمام بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سطح شهر ،گفت:نام خیابان اصلی شهر سراب حمام بمناسبت هفته دفاع مقدس به نام شهداء نامگذاری خواهد شد.

شهردار سراب حمام با اشاره به تخریب پل داخل این شهر از سال ۹۸ ،تصریح کرد: انتظار می رود  به دلیل  امکان ایجاد حادثه و همچنین بیماریزایی به علت جمع و گندیده شدن آب در پشت این پل،  در اسرع وقت برای بهسازی قسمت تخریب شده آن اقدام نمایند.
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید