امروز: دوشنبه، 11 مهر 1401
پلدخترنیوز » مصاحبه » مصاحبه ورزشی » چالش بزرگ فوتسال بانوان پلدختر/دختران تاریخ ساز جهت شرکت در مسابقات رشت آماده می شوند

نبود حامی مالی و زیرساخت ورزشی؛

چالش بزرگ فوتسال بانوان پلدختر/دختران تاریخ ساز جهت شرکت در مسابقات رشت آماده می شوند

کد خبر: 3459
  • 2

سالهاست در ورزش پلدختر زحمت می کشند و برای شهرشان افتخار آفرینی کرده و تاریخ ساز شده اند ، بی آنکه توقعی داشته باشند اما حالا برای ادامه با وجود مشکلات عدیده مالی نیازمند حمایت هستند.

سالهاست در ورزش پلدختر زحمت می کشند و برای شهرشان افتخار آفرینی کرده اند  اما آنقدر گمنام که  خیلی از همشهریان شان نیز از حضور آنها  بی خبر هستند،سالهاست بدون هیچ منبع درآمد یا حمایت مالی با عشق توپ می زنند و پله های موفقیت را گام به گام پشت سر گذاشته اند، بی آنکه مورد تشویق یا حمایت قرار گرفته باشند،تیمی که حتی گاها  سالنی برای تمرین نداشته ، و قدرت خرید یک دست  لباس برای بازیکنانش ندارد اما به جای تمام نداشته هایش،عشق،غیرت،تکنیک،تلاش و پشت کار ،در وجود بازیکنانش موج می زند و حالا پس از سالها  صبوری،درخت استقامت شان به ثمر نشسته و میوه های موفقیتشان برای چیده شدن نیازمند حمایت و رسیدگی مسئولان و مردم شان دارد.

شراره محمودی سرمربی تیم فوتسال بانوان پلدختر است، که بیش از یک سرمربی برای تیم خود مایه گذاشته و حتی در برخی موارد از منزل خود برای تمرینات تیمی بازیکنان استفاده کرده ،وی آنچه در حد توان داشته برای پیشرفت و سربلندی تیم فوتسال شهرش به کار گرفته و با سربلندی تمام در بین ۱۲تیم برتر کشوری قرار گرفته است. تنها حامی مالی او برای حضور در مرحله اول مسابقات لیگ ۲ کشور شرکت رایان پارس بوده است. 

صعود آنها به مرحله دوم لیگ دسته ۲ کشور پس از مسابقات مرحله اول در استان ایلام بهانه ای شد تا برای مصاحبه با آنها مهیا شویم و پای درد و دل  این دختران تاریخ ساز ورزشی پلدختر بنشینیم.

سالن استاندارد، خوابگاه و هزینه ورودی مهمترین مشکلات تیم فوتسال 

شراره محمودی سرمربی تیم فوتسال بانوان پلدختر در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری پلدخترنیوز مبنی بر عمده مشکلات تیم برای حضور در مرحله دوم لیگ دسته ۲ کشور با تقدیر از مسئولان شرکت رایان پارس بعنوان تنها حامی مالی تیم در مرحله اول مسابقات، گفت: بیشترین مشکلات ما مربوط به حوزه زیرساختی و حمایت های مالی در عرصه ورزش بانوان است .

وی با اشاره به نداشتن محل تمرین استاندارد ، افزود: هیچ گونه مکانی بعنوان خوابگاه برای  دعوت از تیم های میهمان در سطح شهرستان پلدختر نداریم.

سرمربی تیم فوتسال بانوان پلدختر، با اشاره به اینکه برای حضور در مرحله دوم مسابقات لیگ نیازمند پرداخت هزینه ورودی هستند ، عنوان کرد: متاسفانه واقعیت امر این است که متولیان ورزشی نسبت به ورزش بانوان بی اهمیت و کم توجه هستند.

وی با تقدیر و تشکر فراوان از حمایت مالی شرکت رایان پارس ، و سایر کسانی که به هر نحوی حامی تیم بوده اند ، بیان کرد : سیزدهم شهریور برای حضور در مرحله دوم و بازیهای برگشتی عازم رشت هستیم .

محمودی با اشاره به افتخار آفرینی دختران فوتسالیست پلدختر در بازیهای دور رفت ایلام، گفت :در این دوره موفق به کسب بهترین خط حمله،دفاع و خانم گل مسابقات شدیم.

وی تصریح کرد: امیدواریم با حمایت مردم ، ورزش دوستان و  با توجه و رسیدگی بیشتر مسئولان بتوانیم در مسابقات پیش رو نیز با دست پر به شهرمان برگردیم.

حمایت مسئولین و مردم تنها خواسته خانم گل مسابقات دور رفت

معصومه آقاخانی کاپیتان تیم  و خانم گل مسابقات دور رفت مسابقات نیز به پلدخترنیوز گفت: ما برای حضور در مرحله برگشت مسابقات در سخت ترین شرایط در حال تمرین هستیم و انتظار داریم برای رسیدن به موفقیت تیم مورد حمایت مالی قرار بگیرد.

مهرناز پورسلیمان ؛مسئولان نسبت به ورزش بانوان توجه داشته باشند

مهرناز پورسلیمان از بازیکنان تیم فوتسال بانوان پلدختر نیز به پلدخترنیوز گفت:انتظار داریم مسئولان نسبت به ورزش بانوان توجه نموده و حامی فوتسال بانوان باشند.

حامی شان باشیم؛برای رسیدن به قله های موفقیت چشم انتظار حمایت هستند 

این تیم برای اولین بار در تاریخ ورزش پلدختر در این سطح از مسابقات کشوری حضور پیدا کرده و  با درخشش مثال زدنی علی رغم مشکلات فراوان مالی ، و کمبود شدید امکانات خود را به قله های موفقیت رسانده حالا برای رسیدن به اوج بیشتر و افتخار آفرینی بیشتر برای دیار خود نیازمند حامی و حمایتگر داشته لذا  می طلبد مجموعه مدیریت اجرایی شهرستان پلدختر ، مردم ،خیرین و ورزش دوستان همگی حامی این تیم باشیم ، به امید همیاری همه برای سرافرازی دیارمان و همچنین موفقیت دختران ارزشمند ورزش پلدختر ..
دسته بندی: مصاحبه / مصاحبه ورزشی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید