امروز: چهارشنبه، 5 مهر 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » افتتاح و کلنگ زنی ۷ پروژه در هفته دولت/مدیران به شعارهای دولت کنونی پایبند باشند

افتتاح و کلنگ زنی ۷ پروژه در هفته دولت/مدیران به شعارهای دولت کنونی پایبند باشند

کد خبر: 3423
  • 0

سرپرست فرمانداری پلدختر با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی ۷ پروژه در هفته دولت گفت:مدیران به شعارهای دولت کنونی پایبند و مقید باشند.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز حمید خادم سرپرست فرمانداری پلدختر  صبح امروز پنجشنبه بیست و هفتم مرداد ماه جاری در جلسه هماهنگی برنامه ویژه گرامیداشت هفته دولت  با اشاره به اینکه هفته دولت از دوم تا هشتم شهریور می باشد ، اظهار داشت:مدیران باید به شعار دولت کنونی پایبند و مقید باشند .


وی افزود: در تاریخ هر ملت فراز و نشیب های شیرین و تلخی وجود دارد ، که انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی و نخست وزیر ایران تاریخ مهمی را رقم زد و باب فرهنگ شهادت و ایثار را باز کرد.

سرپرست فرمانداری پلدختر ،  با اشاره به اینکه تلاش های خوبی در دولت ها انجام شده اما  نیازمند تلاش بیشتری هستیم ، عنوان کرد: در هفته ی دولت بایستی گزارشی از  عملکرد دولت ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه چنانچه فعالیت ها به صورت شبانه روزی در حال انجام نباشد مشکل به مدیران دولت بر میگردد ،بیان کرد: ریاست جمهوری شخصاً خود به شعارهای خود پایبند می باشند.

 خادم با اشاره به اینکه هفت پروژه در هفته دولت قابلیت افتتاح و کلنگ زنی خواهد داشت، گفت:خدمات دولت که شامل حال همه ی ادارات و نهادها می باشد بایستی به مردم گزارش دهی شود .


سرپرست فرمانداری پلدختر با اشاره به اینکه حق مردم بسیار بیشتر از فعالیت های انجام شده از سوی دولت است، تصریح کرد: اما اطلاع رسانی به مردم جهت امید بخشی لازم و ضروری است.

وی با اشاره به اینکه هدف انجام کار می باشد نه فقط صرف هفته دولت بلکه در تمامی طول سال ، خاطرنشان کرد: همه ی مدیران پیگیر فعالیت های انجام نشده باشند حتی در بعد از این هفته باشد.

خادم با اشاره به اینکه وظیفه شرعی و قانونی مدیران خدمات رسانی به مردم است، افزود: کل پروژه ها ۳۵ مورد بوده که بخشی از آن به مرز افتتاح رسیده اما تنها ۷ مورد  پروژه های قطعی شده برای افتتاح اعلام خواهد شد.


وی لیست پروژه های قابل افتتاح در سفر یک روزه استاندار لرستان به پلدختر در هفته دولت را به شرح ذیل اعلام کرد :

(۱)افتتاح طرح های  گازرسانی به روستاها و بخش های صنعتی و خدماتی شهرستان:با اعتبار مصوب هزینه شده ۸۲،۲۹۸ میلیون ریال (گازرسانی به به روستاهای کلات پشت، چم حیدر زیودار، بر آفتاب زیو دار،جلگه خلج پایین این و بالا و به تعداد ۱۵ روستا در شهرستان پلدختر)

(۲)  افتتاح پروژه ایجاد تاسیسات فاضلاب شهر پلدختر-با اعتبار مصوب هزینه شده ۵۰۰٫۰۰۰ میلیون ریال(بازسازی و بهسازی ایستگاه پمپاژ فاضلاب شهر پلدختر خطوط انتقال و شبکه جمع‌آوری مرتبط با آن-بازسازی ۶۰۰ متر خط انتقال فاضلاب آب به قطر ۵۰۰ میلیمتر-بازسازی ایستگاه پمپاژ فاضلاب با ظرفیت ۲۰۰ لیتر بر ثانیه-بازسازی خط اصلی شبکه جمع آوری فاضلاب ۲۰۰ متر و قطر ۶۰۰ میلیمتر-بازسازی شبکه جمع آوری فاضلاب فرعی به طول ۷ کیلومتر و قطر ۲۰۰ میلیمتر)


(۳)افتتاح پروژه اقامتگاه پزشکان بیمارستان امام خمینی شهرستان پلدختر- با اعتبار مصوب هزینه شده  ۶۱،۲۶۳ میلیون ریال(احداث ساختمان به مساحت ۴۲۳ متر مربع)


(۴)افتتاح پروژه اجرای فیبر uso پلدختر- با اعتبار مصوب هزینه شده ۴۱/۰۰۰ میلیون ریال(مسیر دهلیچ- پلدختر به طول ۶۳ کیلومتر)


(۵)افتتاح پروژه احداث پایگاه اورژانس ۱۱۵ تخت آب واشیان پلدختر- با اعتبار مصوب هزینه شده ۱۵,۶۱۸ میلیون ریال(احداث ساختمان به مساحت ۱۱۸ متر مربع)


(۶)کلنگ زنی پروژه گازرسانی به تلمبه خانه نفت تنگ فنی- با اعتبار مصوب هزینه شده ۹۴٫۲۵۰ میلیون ریال(گازرسانی به تلمبه خانه نفت تنگ فنی)


(۷)افتتاح پروژه آبرسانی به  روستای پاعلم- با اعتبار مصوب هزینه شده ۸۲۴٫۴۲۸ میلیون ریال(حفره یک حلقه چاه - احداث ایستگاه پمپاژ و نیرو رسانی -  اجرای ۴/۲ کیلومتر خط انتقال آب)
توزیع ۷۰۰بسته کمک مومنانه به ارزش ۵۰۰میلیون تومان /میز خدمت در محلات  کمتر توسعه یافته برگزار می شود 

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز فردین زارع جانشین فرماندهی سپاه ناحیه پلدختر صبح امروز پنجشنبه بیست و هفتم مرداد ماه جاری در جلسه هماهنگی برنامه ویژه گرامیداشت هفته دولت، با اشاره به اینکه در  ایام  هفته دولت نیازمند بازگو کردن خدمات نظام و انقلاب به مردم هستیم ، اظهار داشت: در فضای مجازی شاهد سیاه نمایی علیه دستاوردهای نظام انقلاب اسلامی هستیم

وی با اشاره به  توزیع ۷۰۰ بسته مواد غذایی در قالب کمک های مؤمنانه ، به ارزش۵۰۰میلیون تومان در بین افراد نیازمند  در هفته دولت ، افزود: در ایام هفته دولت میز خدمت در راستای رسیدگی به مشکلات محلات کمتر توسعه یافته توسط مدیران ادارات دولتی را خواهم داشت .

جانشین فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به اینکه در این ایام نیازمند  فعالیت در زمینه روشن گری و دشمن شناسی هستیم، عنوان کرد: غبارروبی مزار مطهر شهدا ، رسیدگی به خانواده های معظم شهدا و  انجام یادواره شهدا از دیگر برنامه‌های مد نظر سپاه پاسداران است .
تخفیف ۳۰ درصدی عوارض شهرداری برای هفته دولت/کلنگ زنی یک پارک در کوی بسیجیان مد نظر است

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز صدیقه میری شهردار پلدختر  صبح امروز پنجشنبه بیست و هفتم مرداد ماه جاری درجلسه هماهنگی برنامه ویژه گرامیداشت هفته دولت، با اشاره به اینکه  پروژه آسفالت شهری و معابر برای افتتاح در هفته ی دولت اعلام شده است ، اظهار داشت: حجم کار انجام شده  توسط شهرداری بسیار بالاتر از میزان وعده داده شده بوده است.

وی افزود: مطابق مصوبه شورای اسلامی شهر پل‌دختر و بمناسبت هفته دولت ، ۳۰ درصد تخفیف  پرداخت عوارض برای شهروندان در نظر گرفته شده است.

شهردار پلدختر با اشاره به ضعف و کمبود سرانه فضای سبز و اماکن تفریحی در محلات پلدختر، عنوان کرد: بنا داریم  گلنگ زنی یک پارک در کوی بسیجیان جنب مسکن مهر را در برنامه داشته باشیم.

پیش بینی و تامین اعتبار ۶ پروژه چمن مصنوعی روستایی /یک میلیارد تومان جهت هر زمین فوتبال گمانه زنی  می شود 

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز مهرداد محمودی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان صبح امروز پنجشنبه بیست و هفتم مرداد ماه جاری در جلسه هماهنگی برنامه ویژه گرامیداشت هفته دولت ، با اشاره به اینکه بنا بود پروژه چمن مصنوعی ورزشگاه شهید سرمالیان پلدختر در هفته دولت افتتاح شود ، اظهار داشت: متاسفانه این امکان محقق نشد و  این پروژه در هفته تربیت بدنی افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به بخش روستایی و فعالیت های انجام شده در راستای توسعه ورزش روستایی ، افزود:۶ چمن مصنوعی در روستاهای پاعلم ، ولی عصر ، دمرود معمولان ، چم مهر ، قلعه نصیر و زیودار  پیش بینی و تامین اعتبار شده و در ۳ روستا زمین ها مورد تایید و مابقی به تایید نرسیده‌ است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان پلدختر با اشاره به تأیید زمین چمن در روستاهای پاعلم ، ولی عصر و دمرود معمولان ، عنوان کرد: این ۳ پروژه می توانند در دسته پروژه های در دست اقدام و کلنگ زنی قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه روستاهای چم مهر ، قلعه نصیر و زیودار در صورت معرفی زمین مناسب می توان برای کلنگ زنی آنها نیز اقدام نمود ، بیان کرد : برای هر پروژه حدود یک میلیارد تومان پیش‌بینی اعتبار انجام شده که امیدواریم از این ظرفیت ها در جهت ایجاد شور و نشاط استفاده شود.
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید