امروز: سه شنبه، 25 مرداد 1401
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار حوادث » لزوم آمادگی ادارات متولی جهت پدافند غیرعامل /دستگاههای اجرایی جهت تجهیز مدیریت بحران همکاری نمایند

لزوم آمادگی ادارات متولی جهت پدافند غیرعامل /دستگاههای اجرایی جهت تجهیز مدیریت بحران همکاری نمایند

کد خبر: 3391
  • 0

سرپرست فرمانداری پلدختر در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان پلدختر با اشاره به اینکه دستگاههای اجرایی جهت تجهیز مدیریت بحران باید با هم همکاری نمایند، گفت: انتظار می رود ادارات متولی آمادگی لازم جهت پدافند غیرعامل را داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز حمید خادم سرپرست فرمانداری پلدختر صبح امروز چهارشنبه دوازدهم مرداد ماه جاری در جلسه شورای پدافند غیر عامل شهرستان با اشاره به اینکه انتظار می رود مصوبات قابلیت اجرایی، داشته باشند،اظهار داشت: انتظار می رود همه ادارات در راستای وظایف خود و سایر مسائل مربوط به حیطه خود در خارج از سازمان آمادگی لازم را  جهت حوادث را داشته باشند. 

وی افزود: پدافند غیرعامل آمادگی برای اتفاقات قابل پیش بینی و غیر پیش بینی می باشد.

سرپرست فرمانداری پلدختر با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات پدافند غیرعامل را باید پذیرفت ،عنوان کرد:۱۱ کارگروه در حوزه پدافند غیرعامل بایستی تشکیل شده و هر کدام از آنها باید مطابق شرح وظایف خود کارگروه را ماهیانه برگزار نمایند.

وی با اشاره به ضرورت تامین نیروی انسانی ، بیان کرد: پس از کارگروه ، و تامین نیروی انسانی بایستی امکانات مورد نیاز  نیز از حداقل موجودی شهرستان تهیه و همچنین برای مابقی پیگیری شود .

سرپرست فرمانداری پلدختر با اشاره به اینکه جهت تجهیز مدیریت بحران شهرستان پیگیری های لازم انجام می شود ، تصریح کرد: هماهنگی دستگاهها در تامین تجهیزات مدیریت بحران شهرستان بسیار موثر خواهد بود.

وی با تاکید بر جدی گرفتن بیماری کرونا خاطرنشان کرد: کارکنان ادارات پوشیدن ماسک را رعایت نمایند و همچنین خود حفاظتی از مقر در دستگاههای اجرایی حتما انجام شود .

سرپرست فرمانداری پلدختر با اشاره به اینکه بحث خود حفاظتی ادارات همیشگی است ، افزود : ادارات در ایام تعطیلات نسبت به این موضوع حساسیت بیشتری داشته باشند.
دسته بندی: اخبار / اخبار حوادث
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید