امروز: پنج شنبه، 30 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » لزوم رسیدگی بیشتر مسئولان نسبت به پلدختر /لرستان مشکل مدیریت آب دارد

لزوم رسیدگی بیشتر مسئولان نسبت به پلدختر /لرستان مشکل مدیریت آب دارد

کد خبر: 3331
  • 1

نماینده مردم استان لرستان درمجلس خبرگان رهبری با اشاره به لزوم رسیدگی بیشتر مسئولان نسبت به وضعیت پلدختر ، گفت: در لرستان مشکل آب نداریم؛ بلکه مشکل مدیریت آب داریم.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز احمد مبلغی  صبح امروز پانزدهم تیرماه جاری در جلسه شورای فرهنگ عمومی ( شورای اداری شهرستان)با اشاره به اینکه مردم پلدختر بخشی از مردم استان لرستان هستند که دارای خصوصیات قابل توجه ای هستند  اظهار داشت:مردم پلدختر ،اهل معنا بوده و نکته سنجی های خاص و معیارهای ویژه ای داشته و همچنین مدیریت و عزم خوبی دارند.

وی با اشاره به اینکه پلدختر دارای نفت می باشد ، افزود:نفت می تواند منشأ پیشرفت باشد و چنانچه پلدختر مورد رسیدگی قرار بگیرد ، می تواند هم خود را بازسازی نماید و هم اینکه صادرات مختلفی داشته باشد.

نماینده مردم استان لرستان درمجلس خبرگان رهبری با اشاره به وجود صفا و صمیمیت در وجود مردم ، عنوان کرد:شخصیت های صالحی از دل این مردم برآمده و این منطقه دارای مردمی اجتماعی  بوده که جوانب اجتماعی آنها با اخلاق و اخلاق مداری درهم آمیخته است.

وی با اشاره به اینکه جاده ، پل ، آب و کشاورزی از ویژگی های مهم پلدختر است ، بیان کرد:جاده  برای پلدختر از دیر باز  دارای اصالت و موضوعیت بوده و یک مسیر کشوری است که رگه حیاتی جاده کشور را در اختیار دارد.

مبلغی با اشاره به اینکه واژه پل در این منطقه نماد نیازمندی به پل می باشد،گفت: این منطقه نماد پل در کشور است و چنانچه در سیل پل های آن دچار آسیب شده اند بایستی در اسرع وقت ترمیم شوند.

نماینده مردم استان لرستان درمجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه آب در لرستان  موضوع ویژه ای در سطح کشور بوده ، تصریح کرد:در لرستان مشکل آب وجود ندارد بلکه مشکل مدیریتی آب داریم.

وی با اشاره به اینکه آب مایع حیات  انسان است؛ خاطرنشان کرد: تمام موجودات و خاک و هوا مرهون آب بوده و پلدختر معبر آب نیز می باشد و خواسته مردم عبور  مطلوب آن از داخل پلدختر است.

نماینده مردم استان لرستان درمجلس خبرگان رهبری افزود:‌کارهایی در بحث دیواره سازی رودخانه پس از سیل انجام شده اما نیازمند توجه بیشتری می باشد.

مبلغی با اشاره به اینکه مردم پلدختر ولایتمدار هستند، تصریح کرد: ولایتمداری مردم پلدختر از نوع تاریخی بوده و احترام به سادات بعنوان بخشی از ولایتمداری بوده و باعث صیانت و حفظ نظام ارزشی می شود.

وی  با اشاره به احترام به سادات بعنوان یک ارزش ،خاطرنشان کرد: سادات تافته جدا بافته ای نسبت به مردم نبوده و  بایستی پاسداران نگاه به مردم باشند.

نماینده مردم استان لرستان درمجلس خبرگان رهبری  گفت: رهبری ، شعبه ای در ولایت بوده و توجه به نظام و رهبری در پلدختر در نقطه شفاف و فعالی وجود دارد.

مبلغی عنوان کرد: ارزشهای اخلاقی ،اجتماعی و انسانی معیار گرایی در نظام ارزشی پلدختر وجود دارد و معیار گرایی آنها بسیار خاص و ویژه بوده و به سادگی از آنها عبور نخواهند کرد.

نماینده مردم استان لرستان درمجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه نظام و رهبری به انقلاب و مردم عشق می ورزند ، اظهار داشت:همه باید بکوشیم این انقلاب و نظام را هر چه بیشتر بارور و شکوفا نماییم.

وی با اشاره به تلاش پرستاران بعنوان اثر بخش ترین عاملان ایام  کرونا، افزود : پرستاران در صف مقدم بوده و انتظار می رود تدبیری برای تحلیل از این قشر اندیشیده شود.
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید