امروز: سه شنبه، 25 مرداد 1401
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » حضور هزار و ۷۸۲نفر در آزمون سراسری امسال پلدختر/ادارات متولی جهت برگزاری بهتر آزمون تلاش نمایند

حضور هزار و ۷۸۲نفر در آزمون سراسری امسال پلدختر/ادارات متولی جهت برگزاری بهتر آزمون تلاش نمایند

کد خبر: 3310
  • 0

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان پلدختر با اشاره به اینکه هزار و ۷۸۲نفر در آزمون سراسری امسال پلدختر حضور خواهند داشت، گفت: ادارات متولی برای اجرای کنکور امسال تمام تلاش خود را به کار گیرند.

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز کوروش احمدی صبح امروز دوشنبه ششم تیرماه جاری  در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پلدختر با اشاره به اینکه هزار و ۷۸۲نفر در آزمون سراسری امسال پلدختر حضور  دارند، اظهار داشت: انتظار می رود ادارات متولی برای اجرای کنکور امسال  تمام تلاش خود را به کار گیرند.


وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش مجری کنکور  سراسری می باشد،افزود: تمام ادارات برای اجرای این پروژه در عرض هم قرار داشته و هر یک وظیفه خود را بر عهده دارند که  انتظار می رود همه برای برگزاری این پروژه ملی تلاش نمایند.

رئیس آموزش و پرورش پلدختر با اشاره به اینکه کنکور سراسری امسال در ۹حوزه در سطح شهرستان  برگزار می شود ، عنوان کرد: این آزمون در پنج گروه ، هنر ، علوم ریاضی ، علوم تجربی ، علوم انسانی و زبا ن های خارجی برگزار می شود .

وی با اشاره به اینکه آزمون ها  چهارشنبه هشتم تیر ماه  آغاز و در نهایت روز شنبه  یازدهم تیرماه به پایان می رسد، بیان کرد:هزار و هفت زن و ۷۷۵ شرکت کننده مرد در این آزمون ها حضور خواهند داشت.

احمدی با اشاره به اینکه  گروه هنر  اولین گروه آزمونی با ۹۶نفر شرکت کننده در یک حوزه می باشد،گفت: علوم ریاضی با ۳۸نفر در یک حوزه و علوم انسانی ۴۹۸نفر در سه حوزه امتحانی برگزار می شود.

رئیس آموزش و پرورش پلدختر با اشاره به اینکه شلوغ ترین روز مربوط به جمعه و علوم تجربی می باشد،تصریح کرد: ۵۷۱ زن و۴۳۰مرد که  حوزه‌های آن در ، سالن ورزشی دبیرستان شهید کاییدی،دبیرستان دخترانه الزهرا، موسسه علم آموزان افلاک و سالن ورزشی کانون رشد،و همچنین دبیرستان متوسطه شهدای خلیج فارس،سالن ورزشی دبیرستان شهدای خلیج فارس برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه آخرین گروه مربوط به آزمون زبان های خارجی  در سالن ورزشی شهدای فرهنگی بوده ، خاطرنشان کرد: ۱۴۹نفر در این گروه آزمونی شرکت خواهند کرد.

رئیس آموزش و پرورش پلدختر با اشاره به اینکه اداره برق مهمترین نقش در همکاری جهت اجرای آزمون ها را دارد ، اظهار داشت:با توجه به گرمای فصلی و لزوم استفاده از سیستم های سرمایشی انتظار می رود ، اداره برق تمهیدات لازم در این زمینه را انجام داده و اکیپ های برق با تجهیزات لازم در کنار حوزه ها مستقر شوند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه سیستم های سرمایشی حوزه ها. کولر آبی بوده ، افزود: با توجه به اهمیت موضوع،انتظار می رود اداره امور آب در این زمینه همکاری، نظارت و تمهیدات لازم را داشته و همچنین جهت نظافت و  شستشوی دو سالن امتحانی از وسایل شستشو استفاده نمایند.

احمدی با اشاره به نقش مهم شرکت مخابرات در کنکور،گفت:پیشنهاد می شود جهت پیشگیری از امکان تقلب های  مخابراتی، اینترنت روز کنکور تجربی قطع شود.

وی با تاکید براینکه شهرداری تمهیدات لازم جهت فعال بودن تاکسی ها در  روزهای پنجشنبه و جمعه جهت جابجایی داوطلبان آزمون را مد نظر داشته باشد ، بیان کرد : انتظار می رود جهت تنظیف و نظافت  کوچه و خیابان های محل اجرای آزمون اقدام نموده و همچنین بر  کنده کاری های موجود در این مکان ها نظارت شود.

احمدی با اشاره به وظایف سایر ادارات، گفت: انتظار می رود هلال احمر  جهت تهیه آمبولانس،نیروی انتظامی در بحث امنیت ،و  پلیس راهور  نسبت به رصد تردد خودروها اقدام نمایند.

رئیس آموزش و پرورش پلدختر با اشاره به اینکه تنها یک حوزه مربوط به علم آموزان افلاک در خارج از سیستم آموزش و پرورش بوده، خاطرنشان کرد: انتظار می رود مدیریت این اداره سیستم سرمایشی محل و سایر تعاملات لازم برای استفاده داوطلبان در زمان مقرر را داشته باشد.
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید