امروز: چهارشنبه، 5 مهر 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » لزوم آگاهی بخشی علمی بیشتر به کشاورزان پلدختری /کمک حال بخش کشاورزی باشیم

لزوم آگاهی بخشی علمی بیشتر به کشاورزان پلدختری /کمک حال بخش کشاورزی باشیم

کد خبر: 3265
  • 0
لزوم آگاهی بخشی علمی بیشتر به کشاورزان پلدختری
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز فردین زارع صبح امروز چهارشنبه هجدهم خردادماه جاری در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان با تاکید بر لزوم آگاهی بخشی علمی بیشتر به کشاورزان پلدختری،اظهار داشت:ما بایستی در این زمینه کمک حال کشاورزان باشیم و در این راستا مانع زدایی  انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه با توجه به گفته ی مقام معظم رهبری و بر اساس شعار سال بایستی حداقل ۲۰جلسه در راستای تولید و اشتغال زایی و مانع زدایی برگزار می شد، افزود:در راه اندازی طرح هایی مثل پمپاژ آب،ما بر اساس قانون وظیفه برخورد داریم اما بایستی شرایط ویژه پلدختر در پساسیل و متکی بودن مردم به کشاورزی را در نظر داشت.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه پلدختر عنوان کرد:با توجه به قطب کشاورزی بودن پلدختر بایستی شهرستانی مهاجر پذیر باشیم نه اینکه ارسال کننده نیرو به سایر استان های اطراف باشیم.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه پلدختر با اشاره به اینکه اقتصاد منطقه ما وابسته به کشاورزی است، عنوان کرد: در راستای کمک به کشاورزان بایستی مانع زدایی انجام شود تا بتوانیم باعث اشتغالزایی شویم.

وی با اشاره به ضرورت آموزش و آگاهی بخشی به کشاورزان،بیان کرد:یکی از طرح های ما در بسیج،همگام با کشاورز نام دارد که در آن بایستی به آنها در خصوص موضوعاتی چون مصرف بهینه آب، تولید بیشتر، کیفیت و امنیت غذایی آگاهی بخشی داد.

زارع در پایان با اشاره به اینکه کشکان شاهرگ حیاتی کشاورزی این منطقه است، گفت: کشاورزان باید در این مورد آموزش کافی ببینند تا با دانش و بهره برداری صحیح از آب ضمن دوری از بحران کم آبی، در راستای تبیین شعار سال که اشتغالزایی می باشد عمل نمایند.
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید