امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » لزوم تلاش شبانه روزی مدیران برای رفع مشکلات شهرستان پلدختر/ دولت جایی برای مدیران کم کار ندارد

لزوم تلاش شبانه روزی مدیران برای رفع مشکلات شهرستان پلدختر/ دولت جایی برای مدیران کم کار ندارد

کد خبر: 3264
  • 1
لزوم تلاش شبانه روزی مدیران برای رفع مشکلات شهرستان پلدختر
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز حمید خادم صبح امروز چهارشنبه هجدهم خردادماه جاری در جلسه شورای حفاظت از منابع آب با اشاره به اینکه در این دولت جایی برای کم کاری و کوتاهی مدیران وجود ندارد، اظهار داشت: به خاطر وضعیت ویژه پس از سیل نیازمند تلاش و کوشش شبانه روزی مدیران در جهت رفع مشکلات شهرستان می باشیم.

وی با اشاره به اینکه مدیران باید در وهله ی اول خود برای رفع مشکلات. تلاش نمایند، افزود: نسبت به پیگیری های انجام شده از سوی مدیران رضایتمندی کامل ندارم.

سرپرست فرمانداری پلدختر با اشاره به اینکه بخشی از تنش آبی مربوط به خشکسالی بوده،عنوان کرد:متاسفانه در سالهای گذشته  و تا کنون اقدام مثبتی برای رهایی از تنش آبی صورت نگرفته در حالی که با ایجاد سد و تکمیل سدهای موجود می توانستیم در این زمینه اقداماتی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه مدیریت کنونی آب مهم می باشد؛ بیان کرد: بر اساس بازدید میدانی انجام شده چنانچه بهره برداری ها به صورت بهینه صورت بگیرد، از نظر ذخیره آبی در وضعیت بهتری قرار خواهیم گرفت.

سرپرست فرمانداری پلدختر با اشاره به اینکه بر اساس مشاهدات چشمی نیز عدم ساماندهی بهره برداری از آب واضح می باشد، تصریح کرد: از نظر آب شرب و باغات کشاورزی هر دو دچار  سوء مدیریت و بهره برداری هستیم.

خادم  با اشاره به اینکه برخی کارهای مثبت نیز در این زمینه صورت گرفته، گفت: انتظار می رود دستگاههای متولی در بحث مدیریت این بحران جدیت بیشتری داشته و آثار این مدیریت بایستی مشخص و قابل لمس باشد.

وی  با تاکید بر اینکه مشکلات زیادی در زمینه کم آبی وجود دارد،خاطرنشان کرد:اما این موضوع قابل کنترل و مدیریت بوده و با راهکارهای اساسی میتوان از پس آن برآمد.

وی با اشاره به راههای مدیریتی کنترل آب مصرفی ، افزود:نصب کنتر هوشمند، پر کردن برخی چاهها، کنترل برق مصرفی،بررسی مجوزات از جمله این راهها می باشد.

سرپرست فرمانداری پلدختر در پایان با تاکید بر پیگیری مستمر برای رفع مشکلات حوزه آب، اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های متولی بایستی بیش از این پیگیر مشکلات باشند.
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید